۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 1774
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
توصیه های فرمانده انتظامی سیرجان برای پیشگیری از سرقت اتومبیل و محتویات داخل آن

توصیه های فرمانده انتظامی سیرجان برای پیشگیری از سرقت اتومبیل و محتویات داخل آن

پایین بودن ضریب ایمنی وسایل نقلیه و عدم تجهیز خودروها به لوازم ضد سرقت از جمله اصلی ترین دلایلی است که می توان انگیزه سارق را برای سرقت اموال شما دوچندان کند.

 

به گزارش سیرجان خبر؛سرهنگ مرتضی امیرسبتکی در این خصوص گفت: بهترین راه پیشگیری از سرقت خودرو رعایت و توجه به دانستنی های انتظامی و پلیسی است.

وی افزود :پیشگیری از سرقت را باید جدی گرفت برخی مواقع شتابزدگی و عجله در نحوه پارک وسیله نقلیه یا انتخاب مکان پارک و…. یک عمر ندامت و اندوه را به دنبال دارد با کمی تأمل و درنگ در زمان و نحوه پارک می توان از بروز اتفاقات ناخوشایندی جلوگیری کرد.

فرمانده انتظامی سیرجان خاطرنشان‌کرد :پایین بودن ضریب ایمنی وسایل نقلیه و عدم تجهیز خودروها به لوازم ضد سرقت از قبیل دزدگیر ،قفل فرمان ، قفل پدال ، سوئیچ مخفی از جمله اصلی ترین دلایلی است که می توان انگیزه سارق را برای سرقت اموال شما دوچندان کند.

سرهنگ مرتضی امیرسبتکی ادامه داد : برای جلوگیری از بروز این اتفاقات باید توجه داشته باشید که پلیس نمی تواند ، همیشه و در همه جا حاضر باشد تا مانع از بروز سرقت شود صاحبان خودرو خود بایستی با توجه و عمل به توصیه های پلیس و مراقبت و نگهداری اصولی از وسیله نقلیه عرصه را برای مجرمان و بزهکاران تنگ کند.

وی در پایان تشریح کرد: تجهیز خودرو به لوازم ضد سرقت مانند دزدگیر ، قفل پدال ، قفل فرمان ، سوییچ مخفی و عدم جابجایی مسافران ناشناس و مشکوک بخصوص در شب ها ،عدم پارک خودرو در نقاط خلوت و تاریک و پارکینگ های نا مطمئن می تواند راهکاری مهمی برای پیشگیری از سرقت خودرو باشد .

 

برچسب ها :

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*