۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1708
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶
توسعه در گهرزمین کلید خورد
با پایان دوره فلاح و حضور محیاپور:

توسعه در گهرزمین کلید خورد

طی دو سال و نیم اخیر و حضور فلاح به نظر می رسید این شرکت تا حدود زیادی از شرایط آرمانی و مورد انتظار خود فاصله گرفته است

به گزارش دیدبان خبر صبح امروز، پس از ماه ها گمانه زنی پیرامون تغییرات کلان در گهرزمین، مهندس محمد محیاپور از مدیران خوشنام، کارآمد و توسعه گرای حوزه صنعت و معدن به عنوان مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین معرفی شد.
قابل ذکر است پس از اتمام دوره طلایی مدیریت سردار پوریانی مدیرعامل اسبق گهرزمین که با شتابی فزاینده و انقلابی از پیشرفت و توسعه در این شرکت همراه شده بود طی دو سال و نیم اخیر و حضور فلاح به نظر می رسید این شرکت تا حدود زیادی از شرایط آرمانی و مورد انتظار خود فاصله گرفته است و حالا انتصاب محیاپور به عنوان مدیری توسعه گرا و اولین مدیرعامل بومی شهرستان در راس این شرکت که از تجاربی ارزشمند و مرتبط  برخوردار است امیدها برای ادامه مسیر پیشرفت و توسعه در نگین معدنی ایران صد چندان شده است.
 از مهمترین سوابق محیاپور می توان به مدیریت گندله سازی و معاونت بهره برداری مجتمع گل گهر و پنج سال حضور موفق وی در راس شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر اشاره کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*