۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 2047
  • ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۸:۲۹
توزیع پنج هزار بسته مواد غذایی بین روزه‌داران مناطق محروم در ماه مبارک رمضان

توزیع پنج هزار بسته مواد غذایی بین روزه‌داران مناطق محروم در ماه مبارک رمضان

ین سومین سال متوالی است که گروه مالی گردشگری در راستای مسئولیت های اجتماعی و با همکاری بانک گردشگری، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه، پویش “سفره مهربانی” را تشکیل و بسته‌های مواد غذایی برای روزه داران تامین و توزیع می شود.

به مناسبت ماه مبارک رمضان با هدف اطعام جمعی از هموطنان روزه دار و مومن مناطق کمتر برخوردار تهران و شهرستانها، گروه مالی گردشگری نسبت به تامین ۵ هزار بسته سبد مواد غذایی اقدام کرده که توسط بنیاد نیکوکاری یاس توزیع می شود.
این سومین سال متوالی است که گروه مالی گردشگری در راستای مسئولیت های اجتماعی و با همکاری بانک گردشگری، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه، پویش “سفره مهربانی” را تشکیل و بسته‌های مواد غذایی برای روزه داران تامین و توزیع می شود.
به گزارش روابط عمومی مالی گردشگری، بسته‌های مذکور شامل ۱۲ قلم انواع مواد غذایی و خوراکی از جمله برنج، روغن، حبوبات، ماکارونی، خرما، چای و شکر است که ارزش هر کدام از بسته‌ها ۱۳ میلیون ریال و در مجموع ۶۵ میلیارد ریال است ضمن اینکه به برخی از خانواده های نیازمند بن‌های نقدی نیز اهدا می شود.
از این تعداد بیش از ۶۰۰ بسته توسط شرکت ماهان سیرجان از شرکت های تابع گروه مالی گردشگری در شهرستان های سیرجان و بردسیر توزیع گردید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*