۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1307
  • ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۹
توازن احمدی نژادی ها در کابینه حفظ شد
علی رغم برکناری حسینی از معاونت پارلمانی ریاست جمهوری:

توازن احمدی نژادی ها در کابینه حفظ شد

پیش از این نیز خاندوزی، ساداتی نژاد، قاضی زاده و زاکانی از بین نمایندگان مجلس یازدهم به ترتیب به وزارت اقتصاد،کشاورزی،معاونت ریاست جمهوری و شهرداری تهران رفته اند.

به گزارش دیدبان خبر ساعتی پیش رسانه های رسمی از برکناری سید محمد حسینی معاون پارلمانی دولت خبر دادند،این در حالی است که وی صبح امروز و در حاشیه جلسه هیات دولت احتمال تغییر در هیات دولت را تکذیب نموده بود اما ظهر امروز خبر برکناری خودش منتشر شد تا آنگونه که به نظر می رسد یکی دیگر از مقامات دولت احمدی نژاد( نماینده فعلی مردم کرمانشاه در مجلس شورای ) که همزمان استعفای او توسط هیات رییسه مجلس اعلام وصول شده جایگزین او شود.

🔺اما انتخاب دولت برای مسئولیت های خود نه از بین فعالان و نخبگان سیاسی، بلکه از بین نمایندگان مجلس جز استیصال در انتخاب و دست بسته دولت در این خصوص نشان از چه می تواند باشد؟ آنهم برای ترمیم کابینه ای که ویترین آن با چینش نیروهای نزدیک به محمود احمدی نژاد به دولت احمدی نژاد نیز بی شباهت نیست و حالا با رفتن حسینی که سابقه وزارت در دولت احمدی نژاد را دارد و جایگزینی نماینده کرمانشاه که او نیز سابقه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور” در دولت محمود احمدی‌نژاد را عهده دار بوده می توان گفت حداقل توازن احمدی نژادی ها در کابینه رییسی حفظ شد.

🔺پیش از این نیز خاندوزی، ساداتی نژاد، قاضی زاده و زاکانی از بین نمایندگان مجلس یازدهم به ترتیب به وزارت اقتصاد،کشاورزی،معاونت ریاست جمهوری و شهرداری تهران رفته اند.

🔺ناگفته نماند به تازگی دیدار حسینی معاون سابق پارلمانی رئیسی با دانشجویان به یکی از نشست های پر از تنش و جنجالی تبدیل شد جایی که او مدعی شده بود: مهسا امینی، بیمار بوده و به این دلیل فوت کرده است.

🔺او همچنین در این جلسه گفته بود :برخی سلبریتی‌ها، وطن فروشی کرده‌اند و خطاب به دانشجویان گفته است شما تحمل شنیدن صدای مخالف را ندارید و ما هر زمان اراده کنیم، این غائله را ختم می‌کنیم، ما همانیم که داعش را سرجای خود نشاندیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*