۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » یادداشت
  • شناسه : 988
  • ۰۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۶
تهدید به قلع و قمع مطبوعات

تهدید به قلع و قمع مطبوعات

به نظرم اگر کیهان پیش از هر اقدامی جلوی امضای توافقنامۀ احیای برجام را به عنوان امری فوری و اضطراری بگیرد، برای خودش بهتر باشد


احمد زیدآبادی: روزنامۀ کیهان در گزارشی که آن را تیتر نخست خود کرده، فرمان برخورد شدید امنیتی با مطبوعات داخلی و قلع و قمع روزنامه‌نگاران کشور را صادر کرده است!
به نظرم اگر کیهان پیش از هر اقدامی جلوی امضای توافقنامۀ احیای برجام را به عنوان امری فوری و اضطراری بگیرد، برای خودش بهتر باشد! از قدیم گفته‌اند ابتدا باید مراقب مسائل فوری و اضطراری بود و بعد به دیگر مسائل پرداخت. مطبوعات و روزنامه‌نگاران که فعلاً همین جا هستند و قرار نیست از دست‌تان در بروند! برای برخورد با آنها تا دل‌تان بخواهد وقت هست، آنچه وقت زیادی برایش نمانده همین احیای برجام اکبیری است! اگر نفوذ دارید و حرف‌تان نافذ است؛ جلوی این را بگیرید! برخورد با مطبوعات و روزنامه‌نگاران که از همه برمی‌آید!

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*