۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 2071
  • ۰۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۹:۳۷
تقسیم استان کرمان یک ضرورت است
حسن پور:

تقسیم استان کرمان یک ضرورت است

مردم منتظر اجرایی شدن قول رییس جمهور هستند و ما به عنوان نمایندگان مردم پیگیر تحقق این وعده هستیم


نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: تقسیم استان کرمان یک ضرورت است و ما در مجلس منتظر ارائه لایحه دولت در این خصوص با توجه به قول و صحبت رئیس جمهور در جمع مردم جنوب استان کرمان هستیم.

شهباز حسن پور، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری دانشجو، گفت: تقسیم استان کرمان به عنوان بزرگترین استان کشور، یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و ما در مجلس منتظر ارائه لایحه دولت در این خصوص، با توجه به قول و صحبت رییس جمهور در جمع مردم جنوب استان کرمان هستیم.

او اظهار داشت: رییس جمهور در سفر سال قبل خود به استان کرمان در جمع مردم جنوب استان اعلام کرد که استان کرمان جنوبی پس از تقسیم استان کرمان، تاسیس خواهد شد، اما هنوز لایحه تشکیل استان کرمان جنوبی از سوی دولت به مجلس جهت تصویب ارائه نشده است.

او افزود: مردم منتظر اجرایی شدن قول رییس جمهور هستند و ما به عنوان نمایندگان مردم پیگیر تحقق این وعده هستیمسی و در مجلس از لایحه دولت در این خصوص با جدیت حمایت می‌کنیم.

حسن پور گفت: مطمئنا تقسیم استان، می‌تواند در خدمت رسانی بهتر و مطلوب‌تر به مردم تاثیرگذار باشد، زیرا پهناور بودن و گستردگی استان کرمان، چالش‌هایی را ایجاد کرده است.

نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین اظهار داشت: تقسیم استان در افزایش اعتبارات بخش‌های مختلف و توسعه مناطق محروم  نیز تاثیر مستقیم دارد.

عضو مجمع نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس گفت: استان کرمان در حال حاضر به عنوان بزرگترین استان کشور، دارای ۲۵ شهرستان می‌باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. سلام، جای تشکر دارد تزنماینده خوبوفعال سیرجان شهباز حسن پور درخصوص استان جنوبی کرمان، به مرکزیت جیرفت ،پاسدار بودن همین است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*