۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 1904
  • ۰۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۲
تغییر دیگر در مس کرمان این بار در بسکتبال!

تغییر دیگر در مس کرمان این بار در بسکتبال!

پیش از این باشگاه مس کرمان با انتشار تصویر مربوط به جلسه‌ی تیم هندبال، از تغییرات برای فصل جدید پرده برداشته بود

به گزارش کرمان ساکر، تیم بسکتبال مس کرمان در دو فصل اخیر با هدایت محمدرضا اسلامی به نتایج خوبی در لیگ برتر دست پیدا کرده است و حتی فصل گذشته با بودجه‌ای پایین‌تر نسبت به بسیاری از تیم‌های لیگ برتر بسکتبال، توانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد و تا رده یک چهارم نهایی لیگ برتر راه پیدا کند و در نهایت به جایگاه ششم جدول نهایی لیگ برسد.

اما در فصل جدید به نظر می‌رسد مس با هدایت اسلامی در لیگ حاضر نخواهد شد و آنطور که در تصویر مربوط به جلسه‌ی مرتبط با این تیم از سوی باشگاه مس منتشر شده، محمدرضا اسلامی در این جلسه غایب است تا شایعه‌ی عدم تمدید قراردادش را تقویت کند.

پیش از این باشگاه مس کرمان با انتشار تصویر مربوط به جلسه‌ی تیم هندبال، از تغییرات برای فصل جدید پرده برداشته بود و حالا این تغییرات را در بسکتبال نیز اعمال خواهد کرد تا دو تیم موفق و غیرفوتبالی این باشگاه، با جدایی سرمربیان موفق خود و آینده‌ای نامشخص روبرو باشند.

گفته می‌شود بودجه باشگاه مس کرمان برای سال کاری پیش رو کاهش چشمگیری داشته و این باشگاه نمی‌تواند خواسته‌های سرمربیان بومی خود در رشته‌های غیرفوتبالی را برآورده کند و محمدرضا اسلامی سرمربی تیم بسکتبال و حمید صادق شاه نشین سرمربی تیم هندبال که اتفاقا هر دو در کادرفنی تیم‌های ملی نیز حضور دارند، باید کار خود را در تیم‌هایی دنبال کنند که بودجه بهتری را در اختیار داشته باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*