۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 1851
  • ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴
تخفیف عوارض شهرداری از اول آذر تا پایان بهمن

تخفیف عوارض شهرداری از اول آذر تا پایان بهمن

مدت و میزان بسته‌های تشویقی در آذر ماه ۲۵ درصد، دی ماه ۲۰ درصد و بهمن ماه ۱۵ درصد خواهد بود.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری سیرجان از آغاز طرح تخفیف عوارض شهرداری از اول آذر تا پایان بهمن ماه خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، امیرمحمد عسکری با اعلام این خبر افزود: همچون سالهای گذشته بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، بسته‌های تشویقی عوارض و بهای خدمات شهری طی سه ماه آذر، دی و بهمن سالجاری در راستای رفاه حال شهروندان اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: مدت و میزان بسته‌های تشویقی در آذر ماه ۲۵ درصد، دی ماه ۲۰ درصد و بهمن ماه ۱۵ درصد خواهد بود.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری سیرجان تصریح کرد: این تخفیف در قالب عوارض ساختمانی و شهرسازی شامل زیربنا، مازاد بر تراکم پایه تا حد مجاز ضوابط و قدرالسهم سرانه‌های خدمات عمومی، بهای خدمات شامل خدمات شهری، ایمنی و آتش نشانی و عوارض صنعتی شامل بهای خدمات صدور جواز کسب بهای خدمات تمدید جواز کسب و معوقات است.

عسکری ادامه داد: با توجه به ضرورت انجام خدمات عمرانی، خدمات فضای سبز و تعیین تکلیف صورت وضعیت‌های مالی پیمانکاران در اسفندماه و تمرکز شهرداری‌های مناطق و سایر واحدها و معاونت‌ها بر امورات مذکور، بسته‌های تشویقی در اسفندماه قابلیت اجرایی ندارد اما برای رفاه حال شهروندان، کلیه قبوض صادره در بهمن ماه تا پایان وقت اداری ۱۵ اسفند با لحاظ تخفیف مقرر قابلیت پرداخت دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*