۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » ورزشی
  • شناسه : 1363
  • ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸
تجلیل گل گهر از قهرمانان ملی‌پوش کشتی آزاد و فرنگی و پیشکسوتان سیرجانی

تجلیل گل گهر از قهرمانان ملی‌پوش کشتی آزاد و فرنگی و پیشکسوتان سیرجانی

مراسم تجليل از ملی‌پوشان قهرمان تیم‌های آزاد و فرنگی کشتی جمهوری اسلامی ایران و پیشکسوتان کشتی سیرجان به همت شرکت گل‌گهر و باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت برگزار شد. در این مراسم که در سالن اجتماعات باشگاه گل‌گهر و با حضور مسئولان محلی و جمعی از فعالان کشتی سیرجان و جمع کثیری از نوجوانان و […]

مراسم تجليل از ملی‌پوشان قهرمان تیم‌های آزاد و فرنگی کشتی جمهوری اسلامی ایران و پیشکسوتان کشتی سیرجان به همت شرکت گل‌گهر و باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت برگزار شد.

در این مراسم که در سالن اجتماعات باشگاه گل‌گهر و با حضور مسئولان محلی و جمعی از فعالان کشتی سیرجان و جمع کثیری از نوجوانان و جوانان علاقمند برگزار شد از حسن یزدانی، کامران قاسم‌پور، رحمان عموزاد، یونس امامی، رضا اطری، امیرحسین زارع، محمدرضا گرایی و امین میرزازاده، مدال‌آوران تیم ملی کشتی در مسابقات جهانی صربستان، تقدیر به‌عمل آمد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و هادی عامل، کارشناس و گزارشگر باسابقه کشتی کشور نیز میهمانان ویژه این مراسم باشکوه بودند.

این قهرمانان همچنین با حضور در سالن کشتی گل‌گهر با جمع کثیری از نوجوانان و جوانان کشتی گیر سیرجانی دیدار کردند. در پایان این مراسم نیز از ۱۲ پیشکسوت کشتی سیرجان تجلیل شد.

🔸 *علیرضا دبیر:*
حرکت باشگاه گل‌گهر در راه اندازی آکادمی کشتی قابل تقدیر است.
قدر مدیران دلسوز را باید دانست

رئیس فدراسیون کشتی در مراسم تجليل از ملی پوشان کشتی گفت: توجه به آکادمی ها و کشتی پایه نیاز اساسی کشتی ماست و حرکت باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر در راه اندازی آکادمی کشتی قابل تقدیر است.
علیرضا دبیر افزود: این کشور پر از امکانات و نعمت است و گوشه گوشه ایران سراسر ذخایر ثروت است ولی قدر مدیرانی را که به ورزش در کشور و مناطق توجه می‌کنند را باید دانست و مدیر عامل شرکت گل‌گهر از آن دست مدیرهاست.
رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: قطعا با امکانات و توجهی که گل‌گهر به امر ورزش در شهرستان نشان داده، در آینده شاهد اتفاقات بزرگی در استان کرمان خواهیم بود.

🔸 *امام جمعه سیرجان:*
ورزشکاران مایه افتخار کشور هستند

حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه سیرجان ورزشکاران را مایه افتخار کشور دانست و از قهرمانان ورزشی به عنوان الگوی جوانان یاد کرد.
حسينی در مراسم تجليل از کشتی گیران ملی پوش گفت: قهرمانان باید اخلاق و رفتار پهلوانی را سرلوحه خود قرار دهند چرا که آنان الگوی بسیاری از نوجوانان و جوانان هستند.
وی افزود: همه باید به فکر اقتدار و پیشرفت نظام اسلامی باشند و به فرموده‌ مقام معظم رهبری، دشمنان به دنبال آسیب به این انقلاب هستند.

🔸 *مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان:*
گل‌گهر پایگاه پرورش استعدادهاست

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: باشگاه گل‌گهر با کار اکادمیک در کنار استعدادیابی و قهرمان پروری بستر بسیار مناسبی برای ورزش کشور ایجاد کرده است.

میثم‌پاریزی افزود: حضور ۱۷ تیم از سیرجان در لیگ های برتر کشور نشان از ظرفیت بالای این شهرستان در روش کشور دارد و با وجود باشگاه گل‌گهر سیرجان ظرفیت تشکیل پایگاه پرورش استعدادهای جنوب شرق کشور را دارد.

🔸 *مدیر عامل باشگاه گل‌گهر:*
می‌خواهیم در کسب افتخارات جهانی و المپیک نقش ایفا کنیم

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر گفت: باشگاه گل‌گهر سیرجان به عنوان مرکز استعدادیابی ورزش کشور در جنوب شرق اهداف بزرگی را دنبال می‌کند.
دکتر اسفندیارپور در مراسم تجليل از کشتی گیران ملی پوش که به میزبانی باشگاه گل‌گهر برگزار می‌شد گفت: باشگاه گل‌گهر قصد دارد با ایجاد آکادمی در رشته های فوتبال، والیبال، دو و میدانی، بسکتبال و کشتی قصد داریم در کسب افتخارات و مدال آوری کشور در مسابقات بین‌المللی و المپیک کمک کند و این هدف با برنامه ریزی های صورت گرفته دور از دسترس نیست.

@golgohar_co

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*