۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1448
  • ۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰:۲۸
تا پایان سال جاری؛آسفالت معابر شهر ادامه دارد

تا پایان سال جاری؛آسفالت معابر شهر ادامه دارد

با مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سیرجان از ادامه روند آسفالت معابر سطح شهر تا پایان سال جاری خبر داد. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، مجتبی پورخسروانی درباره آسفالت معابر در دست اقدام و معابری که آسفالت آن‌ها تکمیل شده است، گفت: آسفالت خیابان خواجو از سمت خیابان سلیمان‌خاطر(پرسی‌گاز) تا سه‌راه جواد‌الائمه تا […]

با

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سیرجان از ادامه روند آسفالت معابر سطح شهر تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، مجتبی پورخسروانی درباره آسفالت معابر در دست اقدام و معابری که آسفالت آن‌ها تکمیل شده است، گفت: آسفالت خیابان خواجو از سمت خیابان سلیمان‌خاطر(پرسی‌گاز) تا سه‌راه جواد‌الائمه تا پایان هفته جاری تکمیل می‌شود.

وی افزود: آسفالت پیاده‌راه و اطراف پیست باغ ایرانی با هزینه‌ای حدود ۲ میلیارد تومان در دست اقدام است. همچنین زیرسازی و آسفالت محوطه دور المان بادگیر چپقی واقع در میدان نیروی دریایی و تعدادی کوچه در مکی‌آباد در حال انجام است. کوچه جنب تعاونی ۱۶ زیرسازی و اجرای کانیوو انجام شده و تا پایان این هفته آسفالت می‌گردد. زیرسازی و آسفالت پیاده‌روهای بلوار نماز لاین شرقی به اتمام رسیده و لاین غربی در حال آماده‌سازی و زیرسازی‌ست.

پورخسروانی با بیان اینکه تعداد پیمانکاران و تولید آسفالت جهت ادامه‌ی روند آسفالت معابر افزایش داده شده، گفت: معابر پرتردد و اصلی شهر که در مسیر مسافران نوروزی‌ست، جهت تسهیل در رفت‌و‌آمد زیرسازی و آسفالت می‌شود. همچنین ورودی و خروجی‌های شهر نیز لکه‌گیری و آسفالت خواهد شد.
وی از اتمام آسفالت پیاده‌رو واقع در بلوار ولایت و پارکینگ جنب بانک سپه جهت تسهیل ترافیک خبر داد و عنوان کرد: پیاده‌روی واقع در بلوار امام‌رضا(ع) جنب شرکت پسته نیز در دستور کار است. لکه‌گیری‌های معابر سطح شهر نیز توسط شهرداری‌های مناطق یک و دو هر روز در طرح محله به محله تا پایان سال انجام خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*