۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » صنعت و معدن
  • شناسه : 2235
  • ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳
تالیف و چاپ کتاب جامع و دقیقی با عنوان “آموزش جامع برق صنعتی و اتوماسیون
به همت جمعی از متخصصان شاغل در شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر و حمایت مالی توسعه آهن و فولاد گل گهر

تالیف و چاپ کتاب جامع و دقیقی با عنوان “آموزش جامع برق صنعتی و اتوماسیون

این کتاب در دو جلد، 6 فصل و 760 صفحه در دسترس علاقه مندان قرارگرفته است

به همت جمعی از متخصصان شاغل در شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر و حمایت مالی این شرکت، کتاب جامع و دقیقی با عنوان “آموزش جامع برق صنعتی و اتوماسیون” تالیف و به چاپ رسید.
این کتاب که در دو جلد، ۶ فصل و ۷۶۰ صفحه در دسترس علاقه مندان قرارگرفته است، با در نظر گرفتن همه جوانب علمی و مبتنی بر تجربیات صنعتی مولفان آن، توانسته است پاسخگوی نیاز متخصصین صنعت برق و ابزار دقیق باشد. مؤلفان این کتاب عبارتند از آقایان دکتر سید بهنام یزدانی، مهندس معین اله دینیان، مهندس علیرضا حاج محمدی، مهندس محمد عباسی، مهندس بهنام سلیمانی، مهندس محمد علی سادات حسینی و مهندس محمدرضا برزگر که همه از پرسنل متخصص واحدهای برق، نگهداری و تعمیرات شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر می باشند. همچنین مولفان این کتاب از مشاوره معاونان و مدیران این شرکت از جمله آقایان مهندس مجتبی جواهری، مهندس حمزه ایزدی و مهندس ایمان زیدابادی بهره گرفته اند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*