۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اقتصادی
  • شناسه : 985
  • ۰۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶
تاسیس شعبه دوم بیمه تامین اجتماعی و اجرای واحد ۱۰۰۰ راسی گاو شیری در سیرجان

تاسیس شعبه دوم بیمه تامین اجتماعی و اجرای واحد ۱۰۰۰ راسی گاو شیری در سیرجان

ماینده مردم سیرجان و بردسیر با طرح موضوع تکمیل استخر کارگری شهرستان سیرجان خواستار تامین اعتبار لازم در این رابطه شد،همینطور وی با اشاره کمبود کادر مربیگری در رشته های جدید و تجهیزات آموزش فنی و حرفه ای‌ خواستار اعزام هیئتی به سیرجان جهت بررسی مسائل و مشکلات کارگری شهرستان شد

نماینده مردم سیرجان و بردسیر با سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با محوریت مسائل و مشکلات حوزه بهزیستی، تامین اجتماعی، کارگری در شهرستان های سیرجان و بردسیر در محل وزارت کار برگزار شد

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ شهبازحسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در این نشست که هفته جاری برگزار شد با اشاره به مسائل و مشکلات شهرستان‌ بردسیر در حوزه بهزیستی از جمله تجهیز اورژانس بردسیر، تکمیل دو ساختمان در شهر لاله زار و شهر بردسیر جهت ارائه خدمات بهتر به مددجویان و‌ معلولین، پرداخت کمک هزینه ازدواج به فرزندان مددجویان تحت پوشش که از سال ۹۲ پرداخت نشده، خواستار رفع مشکلات مذکور شد.

🔹 حسن پور همچنین با اشاره به مشکلات شهرستان سیرجان در حوزه بهزیستی از جمله تهیه مسکن مددجویان با توجه به بالا بودن اجاره بها، کمک هزینه جهیزیه مددجویان، اشتغال مددجویان، جذب نیروی استخدامی با توجه به بازنشسته شدن تعداد زیادی از پرسنل، ایجاد مراکز مثبت زندگی، پیگیری و توجه این وزارت به رفع مشکلات مذکور در شهرستان سیرجان را مورد تاکید قرار داد.

🔹 نماینده مردم سیرجان و بردسیر با طرح موضوع تکمیل استخر کارگری شهرستان سیرجان خواستار تامین اعتبار لازم در این رابطه شد،همینطور وی با اشاره کمبود کادر مربیگری در رشته های جدید و تجهیزات آموزش فنی و حرفه ای‌ خواستار اعزام هیئتی به سیرجان جهت بررسی مسائل و مشکلات کارگری شهرستان شد.

🔹 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در این نشست با اشاره به حجم بالای مراجعین به شعبه تامین اجتماعی سیرجان و ضرورت تسهیل بیشتر در ارائه خدمات به مراجعین خواستار موافقت با تاسیس یک شعبه دیگر بیمه تامین اجتماعی در سیرجان و همچنین تخصیص و برقراری ۴۰۰ سهمیه بیمه قالیبافان که قطع شده است شد.

🔹 نماینده مردم سیرجان و بردسیر همچنین مسائل و مشکلات شهرستان بردسیر از جمله تخصیص ۳۰۰ بیمه به متقاضیان شاغل در صنعت ساختمان، تخصیص ۳۰۰ سهمیه در بخش قالیبافی و صنایع دستی، الزام نهاد های حمایتی کمیته امداد و بهزیستی جهت بیمه کردم افراد تحت پوشش که در اینده بتوانند از چتر حمایتی بازنشستگی، ازکارافتادگی استفاده کنند را بیان کرد و خواستار رسیدگی به مسائل مذکور گردید.

🔹 حسن پور در پایان این نشست با توجه به ظرفیت و نیاز منطقه،خواستار اجرایی شدن پروژه استیل کورد شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و پروژه احداث واحد ۱۰۰۰ رأسی پرورش گاو شیری در شهرستان سیرجان شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*