۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » فرهنگ و هنر
  • شناسه : 410
  • ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۴:۵۸
برگزاری جلسه داوری جشنواره دیوارنگاری
با همکاری گل‌گهر و شهرداری سیرجان در راستای حمایت از هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی و لزوم مشارکت آنها در زیباسازی شهری

برگزاری جلسه داوری جشنواره دیوارنگاری

جلسه داوری آثار ارسالی جشنواره دیوارنگاری سیرجان ۱۴۰۰ برگزار شد. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، جشنواره دیوارنگاری سیرجان ۱۴۰۰ با همکاری گل‌گهر و شهرداری سیرجان در راستای حمایت از هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی و لزوم مشارکت آنها در زیباسازی شهری برگزار و ۱۵۶ اثر از ۳۸ هنرمند به دبیرخانه جشنواره ارسال و در جلسه […]

جلسه داوری آثار ارسالی جشنواره دیوارنگاری سیرجان ۱۴۰۰ برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، جشنواره دیوارنگاری سیرجان ۱۴۰۰ با همکاری گل‌گهر و شهرداری سیرجان در راستای حمایت از هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی و لزوم مشارکت آنها در زیباسازی شهری برگزار و ۱۵۶ اثر از ۳۸ هنرمند به دبیرخانه جشنواره ارسال و در جلسه داوری ۳۰ طرح از ۱۶ هنرمند به منظور اجرا بر روی دیوارهای سطح شهر برگزیده شدند.

بنا بر این گزارش، آثار منتخب طی روزهای آتی توسط هنرمندان، بر روی دیوارهای مدنظر در مکان‌های تعیین شده توسط شهرداری اجرا خواهد شد و در پایان جشنواره، به ۳ اثر برگزیده نهایی، لوح تقدیر بهمراه تندیس جشنواره و هدیه نقدی اهدا خواهد شد.

گفتنی است جلسه داوری این جشنواره روز گذشته با حضور مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری، نماینده شرکت گل‌گهر، نماینده شهرداری، نماینده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، و هیات داوران (مهدی جهانشاهی، معصومه کامکار و آزاده ابنا) و دبیران اجرایی جشنواره (سارا عظیمی و سعید زیدآبادی) در محل سالن دارالحسین(ع) مجتمع سازمانی شهرداری برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*