۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 2091
  • ۰۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۹
معاون وزیر ورزش؛

برداشتن حجاب توسط ورزشکاران به چالش جدید وزارت ورزش تبدیل شده

همه مدیران به دنبال مدال آوری بوده و متأسفانه کمتر به مسائل فرهنگی در حوزه ورزش توجه شده است.

مریم کاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان گفت: کشف حجاب دختران ورزشکار، حضور بانوان در ورزشگاه‌ها از جمله چالش‌هایی بوده که وزارت ورزش در این راستا با آن مواجه بوده‌اند

معاون وزارت ورزش: کشف حجاب دختران ورزشکار از چالش‌هایی بوده که وزارت داشته است

به گزارش جماران؛ به نقل از مهر، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش گفت: ۱۳۴۶ نفر از بانوان ایرانی طی ۵ ماهه گذشته به مسابقات بین‌المللی اعزام شده‌اند.

گزارش جماران؛ به نقل از مهر، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش گفت: ۱۳۴۶ نفر از بانوان ایرانی طی ۵ ماهه گذشته به مسابقات بین‌المللی اعزام شده‌اند.

مریم کاظمی‌پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش در رویداد تعالی حکمرانی عفاف و حجاب (بخش دستگاه‌ها) اظهار داشت: ۸۰ میلیون ایرانی مخاطب فرهنگی وزارت ورزش هستند و یک درصد قهرمانان ملی و ملی پوشان را تشکیل می‌دهند.

وی افزود: در ۵ ماهه گذشته ۱۳۴۶ نفر اعزام به مسابقات بین‌المللی داشته‌ایم و موفقیت‌های زیادی حاصل شده است.

معاون توسعه ورزش بانوان گفت: کشف حجاب دختران ورزشکار، حضور بانوان در ورزشگاه‌ها از جمله چالش‌هایی بوده که وزارت ورزش در این راستا با آن مواجه بوده‌اند

وی با اشاره به چالش‌های پیش روی ورزش و جوانان در حوزه عفاف و حجاب گفت: به روز نشدن قوانین و سر شدن برخی از مدیران از مشکلات است همه مدیران به دنبال مدال آوری بوده و متأسفانه کمتر به مسائل فرهنگی در حوزه ورزش توجه شده است.

کاظمی پور افزود: بعد از مادر بهترین الگو برای ورزشکاران در حوزه فرهنگی و هویت ساز مربیان آنها هستند و این یک همت بین ما و وزارت آموزش و پرورش ایجاد کرد و تفاهمنامه مشترکی هم در این راستا منعقد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*