۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اقتصادی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1304
  • ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۴
باز هم رد پای رییس یکی از کمیسیون های مجلس در انتصابات شرکت مس
گزارش کرمان رسانه را بخوانید از مداخلات یکی از روئسای کمیسیون های مجلس در انتصابات شرکت مس:

باز هم رد پای رییس یکی از کمیسیون های مجلس در انتصابات شرکت مس

مسئولان کرمان دغدغه‌‌ چه کسانی را دارند؟ مردم استان؟ یا هم‌ ولایتی‌هایشان؟

🔺گزارش کرمان رسانه را بخوانید از مداخلات یکی از روئسای کمیسیون های مجلس در انتصابات شرکت مس:

مسئولان کرمان دغدغه‌‌ چه کسانی را دارند؟ مردم استان؟ یا هم‌ ولایتی‌هایشان؟

پیروی پیگیری‌ های کرمان رسانه مبنی بر سومدیریت گسترده در شرکت سرمایه‌گذاری مس بعنوان بزرگترین هلدینگ مالی و معدنی شرکت مس و نیز تذکرات این رسانه، علی رستمی مدیرعامل شرکت مس، در کمال ناباوری بجای اقدامی تحولی و تأثیرگذار، حکم انتصاب “محمد عابدینی نژاد داورانی” را بعنوان مدیرعامل این مجموعه، بجای میلاد شمس صادر نموده است.

🔺 مدیری که رفسنجانی و «داورانی» بودن وی، بیشتر به چشم می‌آید تا سابقه‌ای درخشان که بتواند حضور وی در رأس هلدینگ عظیمی چون سرمایه‌گذاری مس را قابل توجیه نشان دهد.

🔹 در شرایطی که کشور دچار چالش‌های اقتصادی عدیده‌ای است و مهار فشار‌های معیشتی روز افزون، نیازمند بکارگیری نیرو‌های توانمند است، خبر انتصاب فردی غیرمتخصص که کوچکترین شباهتی به حوزه کاری خود نداشته و عملکرد درخشانی در حوزه‌های معدنی ندارد و طبق اخبار واصله،موفق شده است به واسطه حمایت برخی افراد بویژه یکی از روئسای کمیسیون‌های مجلس در جایگاه مسئولیت بزرگترین هلدینگ مالی و معدنی شرکت مس قرار گیرد، موجب واکنش منفی افکار عمومی و کارکنان زحمتکش گردیده و انبوهی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی شده است.

حال سوال اساسی از وزیر صمت و مدیرعامل محترم شرکت ملی مس این است:
آیا در بدنه تخصصی وزارت صمت بویژه شرکت مس با وجود این همه نیروی تخصصی پرتوان و متعهد و بومی، قحط‌الرجال شده است که نیرو‌های ناآشنا به حوزه مدیرعاملی این شرکت عظیم اقتصادی باید به گونه‌ای مشکوک و سفارشی در جایگاه‌های کلیدی منصوب شوند؟
آیا این انتصاب جز به این معناست؛ که بعضا تخصص‌گرایی در دولت انقلابی، نه تنها اولین اولویت بلکه جزو اولویت‌های اول هم نیست؟؟؟؟

و چند کلامی با نماینده عالی دولت در استان:

آقای فداکار؛از تأسف بارترین اتفاقات سال‌های اخیر استان کرمان، که نقطه‌ای تاریک در کارنامه‌ی مدیریتی استان و کشور محسوب می‌گردد می‌توان به آمارها و جداول جایگاه استان در حوزه‌های درآمد، معیشت، اشتغال، تورم، آسیب‌های اجتماعی و دیگر موارد اشاره کرد.

شما که با شعار تخصص گرایی و شایسته سالاریسکان نمایندگی عالی دولت در استان کرمان را به دست گرفتید، آیا نباید در خصوص این انتصاب نابجا موضعی قاطع اتخاذ* و بعنوان نماینده عالی دولت در استان، شعار رئیس جمهور محترم مبنی بر شایسته سالاریرا اجرا نموده و دست فامیل بازان و سهم‌خواهان را ولو در جایگاه نمابندگی مجلس قطع کنید؟

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*