۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 2036
  • ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰
بازگشتِ عزتمندانه

بازگشتِ عزتمندانه

شهردار بازگشت. دقایقی پیش علی اکبر کریمی پور شهردار محبوب و مستعفی در پی در خواست های گسترده همشهریان، رسانه ها و مسئولین با انتشار بیانیه ای کوتاه از ادامه فعالیت خود خبر داد. در این پیام آمده است؛ سلام و درود بر شما مردم شریف سیرجان که محبت و اخلاص را با حمایت بی […]

شهردار بازگشت.
دقایقی پیش علی اکبر کریمی پور شهردار محبوب و مستعفی در پی در خواست های گسترده همشهریان، رسانه ها و مسئولین با انتشار بیانیه ای کوتاه از ادامه فعالیت خود خبر داد.
در این پیام آمده است؛

سلام و درود بر شما مردم شریف سیرجان که محبت و اخلاص را با حمایت بی نظیر خود به تصویر کشیدید.

خداوند منان را شاکرم که به من نعمت قدردانی و تقدیر از شما شهروندان فهیم سیرجان ، همکاران خدوم شهرداری، مسئولین محترم شهرستان، اعضای محترم شورای شهر را ارزانی فرموده است‌. بر خود واجب دانستم با همراهی همه شما عزیزان تا دست یابی به شهری توسعه‌یافته و به نتیجه رسیدن برنامه‌های در دست اقدام، صرف نظر از هر مانع کوچک و بزرگ در جایگاه خدمت رسانی به شهروندان ارجمند با انگیزه‌ای بیشتر، از هیچ تلاشی دریغ ننمایم و یار و یاور شما خواهم بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*