۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1831
  • ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۷:۲۴
بازدید نماینده مردم سیرجان و بردسیر از مرکز خیر ساز جامع سلامت و خانه های پزشک بلورد

بازدید نماینده مردم سیرجان و بردسیر از مرکز خیر ساز جامع سلامت و خانه های پزشک بلورد

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در این بازدید گفت؛ انجام كارهاي خير، تجلّي ذات مقدس خداوند است‌

🔹 حسن پور صبح امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ از مراکز خیر ساز حوزه بهداشت و درمان بلورد از جمله مرکز جامع سلامت بلورد که به همت و تلاش خیر محترم جناب اقای بهبهانی به متراژ ۶۰۰ متر مربع و دو باب خانه پزشک به همت مجمع خیرین سلامت شهرستان سیرجان و خیر گمنام به متراژ ۲۰۰ متر مربع احداث گردیده بازدید بعمل آورد.

🔹 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در این بازدید گفت؛ انجام كارهاي خير، تجلّي ذات مقدس خداوند است‌ و خیرین حوزه سلامت تمام سرمایه خود را در راه ارتقاء سطح سلامت شهرستان و کمک به هم نوع خود اهداء نموده اند و حوزه سلامت به ‌عنوان یکی از شاخصه‌های اصلی امر توسعه در کشور است و خیرین سلامت ما نقش تاثیرگذار و مهم در تامین و ارتقای سطح سلامت در جامعه دارند.

🔹 حسن پور همچنین از مجمع خيرين سلامت سیرجان، خیرین گمنام، شهردار بلورد، امام جمعه بلورد و شورای شهر بلورد و کلیه افرادی که در احداث این مراکز بهداشتی و درمانی دلسوزانه تلاش کرده اند تقدیر و تشکر بعمل آورد

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*