۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1279
  • ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۱
بازدید مسئولان ارشد شهرستان از کشتارگاه صنعتی دام سیرجان

بازدید مسئولان ارشد شهرستان از کشتارگاه صنعتی دام سیرجان

در جریان این بازدید دستگاه پیش‌سردکن و بحث بهره‌برداری از این دستگاه مورد بررسی قرار گرفت.

با توجه اهمیت سلامت گوشت و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در این زمینه، مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری از بازدید دادستان، فرماندار ویژه شهرستان، شهردار، رییس شورای شهر و معاون خدمات شهر شهرداری از بخش‌های مختلف مجموعه ی کشتارگاه صنعتی دام شهرداری سیرجان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، امیر الهیان هدف از این بازدید را بررسی امور انجام شده در راستای برون‌سپاری کشتارگاه و واگذاری آن به بخش خصوصی دانست و خواسته‌ی مسئولان شهرستان از شهردار را تسریع در اجرا و پیگیری روند امور مجموعه‌ی کشتارگاه عنوان کرد و افزود: در این خصوص بسیاری از کارها انجام شده و تا پایان این ماه پیمانکار برون‌سپاری مشخص و قرارداد بسته می‌شود.

تورج صادقی، معاون خدمات شهر شهرداری با بیان اینکه روند امور کشتارگاه مورد تایید مسئولان قرار گرفت، گفت: در جریان این بازدید دستگاه پیش‌سردکن و بحث بهره‌برداری از این دستگاه مورد بررسی قرار گرفت. هم‌اکنون نواقص قبلی رفع گردیده و بیش از یک ماه است که آمادگی استفاده از این دستگاه با ظرفیت شش تن در شبانه‌روز به فرمانداری و اداره دامپزشکی اعلام شده است.

صادقی بحث میدان دام سیرجان را دیگر موضوع مطرح شده در این بازدید و از دغدغه‌های مسئولان برشمرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*