۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » صنعت و معدن
  • شناسه : 2024
  • ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۴
بازدید فرماندار سیرجان از پروژه‌های درحال احداث شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان

بازدید فرماندار سیرجان از پروژه‌های درحال احداث شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان

دو پروژه احداث کارخانه کنسانتره و گندله سازی هر کدام به ظرفیت ۲/۵ میلیون تن در سال از دیگر پروژه های این شرکت است

🔺بازدید فرماندار سیرجان از پروژه‌های درحال احداث شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان

صبح امروز دکتر یعقوبی پور فرماندار سیرجان به اتفاق معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان سیرجان از پروژه‌های درحال احداث شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان بازدید کردند و از نزدیک در جریان پیشرفت چشمگیر این پروژه ها قرار گرفتند.

دکتر یعقوبی پور حمایت از شرکت های معدنی و صنعتی را از اولویت های دولت سیزدهم برشمرد و اظهار داشت: با توجه به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان مهار تورم و رشد تولید می کوشیم تا از حمایت و پشتیبانی از شرکت های معدنی و صنعتی ضمن بهره وری حداکثری از معادن،زمینه اشتغال حداکثری جوانان شهرستان را فراهم کنیم.
فرماندار سیرجان با بیان اینکه بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان، بصورت مستمر و با هدف حمایت و رفع موانع تولید در دستور کار می باشد،تصریح کرد: پتانسیل های خوبی در شهرستان هم در بحث معدن و هم در بحث صنعت وجود دارد که در صورت حمایت و توجه بیشتر می توانیم زنجیره تولید را برای اشتغالزایی در مجموعه فولاد کامل کرده و با تولید بیشتر، منافع بیشتری را برای مردم ایجاد کنیم.

مهدی بهرامی مدیرعامل شرکت ماهان سیرجان در این بازدید ضمن تشریح روند اجرای پروژه‌های درحال احداث این شرکت، گفت: پروژه احداث واحد خردایش پیش فرآوری و کوبینگ خشک به ظرفیت ۵ میلیون تن با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان آبان ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه دو پروژه احداث کارخانه کنسانتره و گندله سازی هر کدام به ظرفیت ۲/۵ میلیون تن در سال از دیگر پروژه های این شرکت است،افزود: با تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها ضمن تکمیل زنجیره فولاد این شرکت نزدیک به ۸۰۰ نفر مشغول به کار خواهند شد.

بر اساس این گزارش،فرماندار سیرجان ضمن حضور در نشست صمیمانه با مدیران این شرکت، به بررسی مسائل و مشکلات این مجموعه پرداخت و در پایان از روند اجرای پروژه گندله سازی، سنگ شکن و کارخانه تولید کنسانتره آهن،تجهیز کارگاه ها و ساختمان اداری،اتاق برق و کنترل خطوط خردایش و معدن شماره ۵ گلگهر بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند ساخت این پروژه ها قرار گرفتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*