۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1879
  • ۲۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۰
بازدید حسن پور از بازار کرمان

بازدید حسن پور از بازار کرمان

اصناف همواره پای کار نظام بوده اند و لازم است به مشکلات اصناف در مجلس شورای اسلامی توجه بیشتری شود.

حسن پور رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی در حاشیه همایش هیات رئیسه اتاق‌های اصناف سراسر کشور در کرمان از بازار قدیم کرمان بازدید بعمل آورد و با کسبه محترم بازار کرمان دیدار و گفتگو کرد.

🔹 حسن پور در این بازدید که با هدف شناسایی و بررسی چالش ها ،مسائل و مشکلات مختلف بازاریان صورت پذیرفت، از اقدامات مثبت کسبه و بازاریان کرمان تقدیر و تشکر بعمل اورد، وی همچنین افزود؛ باید از ظرفیت اصناف استفاده بیشتری شود، اصناف همواره پای کار نظام بوده اند و لازم است به مشکلات اصناف در مجلس شورای اسلامی توجه بیشتری شود.

🔹 حسن پور همچنین بنا به درخواست کسبه بازار از دکتر فعالی مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمان جهت حضور در بازار و بررسی مشکلات بازاریان دعوت بعمل آورد و با حضور ایشان مسائل و مشکلاتی از جمله مرمت کاروانسرای بازار، ساماندهی مالیکت برخی مغازه ها و مرمت مغازه هایی که نیاز به مرمت و بازسازی دارند مورد پیگیری قرار گرفت

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*