۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اقتصادی
  • شناسه : 1568
  • ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۹:۲۵
  • منبع : سیرجان خبر
بازار میوه سیرجان در آستانه شب عید با هیچ کمبود روبرو نیست

بازار میوه سیرجان در آستانه شب عید با هیچ کمبود روبرو نیست

بر اساس وعده داده شده از روز گذشته ۲۶ اسفندماه توزیع میوه را در دو نوبت صبح و عصر توسط اداره تعاون روستایی و به میزان کافی از سیب و پرتقال در بین شهروندان توزیع خواهد شد.

 

اکبر عباسپور بیان‌کرد: بر اساس وعده داده شده از روز گذشته ۲۶ اسفندماه توزیع میوه را در دو نوبت صبح و عصر توسط اداره تعاون روستایی و به میزان کافی از سیب و پرتقال در بین شهروندان توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه از مردم شهرستان سیرجان درخواست می‌شود تا ۵ فروردین‌ماه سال آینده میوه خود را از مراکز توزیع و به قیمت مصوب تهیه کنند،گفت:علاوه بر ۵ غرفه‌ای که در نقاط مختلف سیرجان دایر شده، در پنج بخش شهرستان نیز توزیع میوه شب عید آغاز شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری سیرجان با اشاره به اینکه اجرای طرح تامین و توزیع میوه تنظیم بازار شهرستان، قیمت میوه را در بازار تثبیت کرده و مانع از افزایش قیمت از سوی دلالان شده است اظهار کرد: در غرفه های تنظیم بازار،سیب زرد با قیمت ۳۱ هزار تومان و پرتقال با قیمت ۲۱ هزار تومان عرضه و در دسترس مردم قرار گرفته است.

وی ضمن اشاره به ذخایر مناسب کالاهای اساسی به ویژه گوشت و مرغ، تصریح کرد: توزیع اقلام اساسی تنظیم بازار بدون وقفه و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*