۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1664
  • ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۵
ایستگاه پایش کیفی هوای شهر سیرجان به بهره‌برداری رسید
با مشارکت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر،

ایستگاه پایش کیفی هوای شهر سیرجان به بهره‌برداری رسید

این سامانه با ارزش نزدیک به ۱۱۰ میلیارد ریال که تجهیزات آن از دستگاه‌های به روز و پیشرفته دنیاست و با هدف رصد لحظه ای گرد و غبار و آلاینده‌های گازی سطح شهر سیرجان راه‌اندازی شده

روز سه‌شنبه ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۲، ایستگاه پایش کیفی هوای شهر سیرجان و نمایشگر آن که به همت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر خریداری و نصب شده است، با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان، مسئولان شهرستان، معاونان و مدیران شرکت گل‌گهر افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این سامانه با ارزش نزدیک به ۱۱۰ میلیارد ریال که تجهیزات آن از دستگاه‌های به روز و پیشرفته دنیاست، با همکاری شهرداری سیرجان و با هدف رصد لحظه ای گرد و غبار و آلاینده‌های گازی سطح شهر سیرجان راه‌اندازی شده و به سامانه‌های سازمان حفاظت محیط زیست کشور متصل است.

داده‌های پایش این سامانه علاوه بر تحلیل لحظه‌ای توسط نرم‌افزارهای مربوطه و سازمان محیط زیست، با میانگین روزانه بر روی نمایشگر بزرگی که در ضلع غربی پارک صبوری نصب شده است، به طور مداوم در معرض دید تمامی شهروندان قرار می‌گیرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*