۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اقتصادی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1661
  • ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸
اهدای تندیس نشان‌عالی برکت به مدیرعامل گل‌گهر

اهدای تندیس نشان‌عالی برکت به مدیرعامل گل‌گهر

گفتنی است شرکت گل‌گهر تاکنون با بنیاد برکت به صورت مشترک ۱۳۴۲ طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور را در ۵۳ روستای هدف اجرا کرده‌اند. این طرح‌ها با اولویت ایجاد اشتغال در مناطق هدف اجرا شده است

در قالب قرارداد بنیاد برکت با شرکت گل‌گهر، تاکنون حدود یک هزار و ۳۴۲ طرح اشتغال‌زایی با اشتغال بیش از ۴۰۲۶ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در ۵۳ روستای شهرستان سیرجان و استان کرمان ایجاد شده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد برکت و به نقل از سایت رسمی ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سال۱۴۰۰ تفاهم‌نامه‌ای بین بنیاد برکت در قالب طرح شمسا با شرکت گل‌گهر منعقد شد که در قالب این تفاهم‌نامه به متقاضیان اشتغال و کارآفرین تسهیلات پرداخت شد.

گفتنی است شرکت گل‌گهر تاکنون با بنیاد برکت به صورت مشترک ۱۳۴۲ طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور را در ۵۳ روستای هدف اجرا کرده‌اند. این طرح‌ها با اولویت ایجاد اشتغال در مناطق هدف اجرا شده است.

طی قراردادهای منعقدشده، بنیاد برکت چند برابر آورده مالی شرکت گل گهر، حمایت مالی از طرح‌های اشتغالزایی را انجام می‌دهد. این اقدامات با هدف مردمی‌سازی اشتغال با کمک خیرین حقیقی و حقوقی در مناطق محروم و کم برخودار برای اشتغال کارآفرینان صورت گرفته است.

به گفته سایت رسمی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) شرکت گل‌گهر به شدت پیگیر ایجاد اشتغال به ویژه برای جوانان، کارآفرینان و بانوان سرپرست خانوار است و به همین منظور، ‘بنیاد برکت’ در راستای قدردانی از زحمات و حمایت‌های این شرکت در حوزه حمایت و ایجاد طرح‌های اشتغالزایی به آقای مهندس عتیقی مدیرعامل این شرکت، تندیس نشان عالی برکت را اهدا کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*