۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1294
  • ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۵
اقدامات ارزشمند گل‌گهر در حوزه‌های مختلف قابل تقدیر است
رئیس‌کل دادگستری استان کرمان در بازدید از گل‌گهر:

اقدامات ارزشمند گل‌گهر در حوزه‌های مختلف قابل تقدیر است

وقتی در مراکز صنعتی و معدنی استان و کشور قرار می‌گیریم و تلاش ها و زحمات فرزندان این نظام و کشور را می‌بینیم به این نتیجه می رسیم که فرصت تولید در کشور فراهم است و جای انتظارست که با همت این عزیزان اتفاقات بزرگی در کشور و استان بیفتد.

رییس کل دادگستری استان کرمان به همراه دادستان کرمان و معاونین دادگستری استان و جمعی از مدیران ارشد حوزه قضایی از منطقه بزرگ معدنی و صنعتی گل‌گهر بازدید و با مدیر عامل و مدیران ارشد این شرکت دیدار کرد.

به گزارش دنیای معدن، مدیرعامل گل‌گهر در این دیدار گفت: آرامش مدیران اقتصادی از این بابت مهم است که می‌توانند به مسائل اصلی و وظایف اقتصادی خود بپردازند.

مهندس ایمان عتیقی افزود: حفظ تولید و تامین مواد فولادی کشور وظیفه‌ای است که امروز نظام برعهده مدیران اقتصادی این منطقه گذاشته است.

رییس کل دادگستری استان کرمان هم در این بازدید گفت: وقتی در مراکز صنعتی و معدنی استان و کشور قرار می‌گیریم و تلاش ها و زحمات فرزندان این نظام و کشور را می‌بینیم به این نتیجه می رسیم که فرصت تولید در کشور فراهم است و جای انتظارست که با همت این عزیزان اتفاقات بزرگی در کشور و استان بیفتد.

وی با تشکر از مدیرعامل گل‌گهر ادامه داد: جناب آقای عتیقی یک جوان بااستعداد، پرانرژی، متخصص و باانگیزه است که مجموعه بزرگی را در استان و کشور اداره می‌کند و امروز دیدیم که چه کارهای بزرگ و ارزشمندی در این منطقه در حال انجام است که قابل تقدیر می‌باشد.

وی تاکید کرد: بایستی این ظرفیت‌ها و ذخایر را روز به روز شکوفاتر کرد و از آن‌ها استفاده صحیح و بهینه‌ای داشته باشیم که این خود شکرگزاری نعمت و خدمت به مردم است که در این مجموعه به خوبی دارد انجام می شود.‌

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*