۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1738
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۹:۵۹
افتتاح مجتمع خوابگاهی و کارگاه حرفه آموزی و اشتغال زایی زندان سیرجان
با حضور معاون سازمان زندانهای کشور صورت پذیرفت :

افتتاح مجتمع خوابگاهی و کارگاه حرفه آموزی و اشتغال زایی زندان سیرجان

سرانه فضای ندامتگاه یا زندان سیرجان به استاندارد لازم رسید و می تواند آثار مثبتی در عرضه تربیتی و اشتغال و توسعه و توانمند سازی زندانیان داشته باشد

در اجرای برنامه های اجرایی سازمان و در راستای اولیت های ده گانه سازمان امروز دوشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه با  دکتر ابراهیمی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندانهای کشور و  مسولین عالی اجرایی و قضایی شهرستان مجتمع خوابگاهی و کارگاه های فنی و حرفه ای و  اشتغال زایی در زندان سیرجان را افتتاح گردید.
دکتر ابراهیمی معاون سازمان زندانها در حاشیه این افتتاح  گفت: امروز یک فضای بسیار مفید و موثری را با زیربنای یک هزار و ۵۰۰ مترمربع با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در ندامتگاه سیرجان به بهره برداری رسید که در این فضا یک هزار و ۱۰۰ متر مربع فضای خوابگاهی و همچنین ۴۰۰ مترمربع بخش کارگاهی ما در ۳ بخش خاتم کاری ، سنگتراشی و حرفه آموزی با اشتغال ۸۰  نفرفعالیت خود را آغاز کرد.
وی افزود : سرانه فضای ندامتگاه یا زندان سیرجان به استاندارد لازم رسید و می تواند آثار مثبتی در عرضه تربیتی و اشتغال و توسعه و توانمند سازی زندانیان داشته باشد و امروز رویکرد سازمان هم اولویت مولد سازی اموال مازاد سازمان و تکمیل تمامی طرح های نیمه تمام در سطح کشور است که می توان در بسیاری از حوزه های تعمیر و تجهیز و تامین امکانات را در طرح های نیمه تمام پوشش داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان های کشوراز احداث کارخانه فولاد سازی با مشارکت انجمن حمایت از زندانیان سیرجان خبر داد و افزواین طرح قابل توجه و بسیار خوبی است که با مشارکت بخش خصوصی و انجمن سیرجان آغاز شده و تا پایان امسال هم به بهره برداری می رسد و قبل از آن تا سه سال می تواند ارزش افزوده خوب و زمینه مناسب درآمدی برای سرمایه گذار و انجمن حمایت از زندانیان شهرستان داشته باشد و از اهذاف اصلی ماهم تحت پوشش بردن خانواده های زندانی و ارائه خدمات به آنان است .
وی در بازدید از بخش های مختلف ندامتگاه سیرجان گفت : با هدف نظارت برامور مدیریتی زندان و همینطور برنامه های اولویت دار سند تحول قضایی سازمان یکی از مهمترین اولویت ها بخش توانمند سازی ، اشتغال زایی و بازراهیابی زندانیان هست که در این راستا ارتقاء سطح سرانه خوابگاهی زندانیان را داریم.
ایشان در پایان ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در زندان سیرجان افزود : این اقدامات ارزنده نتیجه وفاق ،همدلی و مدیریت عالی در  مسولان شهرستان است
#سازمان_زندان_ها #زندان_سیرجان #sirjan

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*