۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » صنعت و معدن
  • شناسه : 2524
  • ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱:۳۱
افتتاح دفتر نمایندگی اداره پست در منطقه گل‌گهر

افتتاح دفتر نمایندگی اداره پست در منطقه گل‌گهر

در این باجه کلیه خدمات پستی انجام می‌شود و قرار است از ابتدای سال ۱۴۰۳ خدمات مربوط به سیم‌کارت‌های تلفن همراه، صدور شناسنامه و کارت ملی و خدمات دیگر هم ارائه شود.

طی مراسمی با حضور مدیر کل پست استان کرمان و چند تن از معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، دفتر نمایندگی پست در منطقه گل‌گهر و در مجاورت سر درب جدید این شرکت افتتاح و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

مدیر اداری شرکت گل‌گهر در حاشیه این مراسم با اشاره به روند رو به رشد منطقه گل‌گهر و لزوم ارائه خدمات متناسب برای شاغلان این منطقه، گفت: شرکت گل‌گهر و سایر شرکت‌های منطقه حجم زیادی از مراسلات و حمل و نقل محمولات پستی را به صورت روزانه انجام می‌دهند که به منظور صرفه جویی مالی و مدیریت زمان و نیروی انسانی و بالا بردن کیفیت خدمات، راه اندازی این باجه پستی در دستور کار قرار گرفت.
مهدیه صدر ادامه داد: راه اندازی باجه پستی منطقه گل‌گهر می‌تواند در دسترسی آسان‌تر به خدمات پستی و ارتقاء و توسعه این خدمات، مؤثر واقع شود که این مهم با نظر مثبت مدیرعامل شرکت گل‌گهر و مساعدت و همراهی مدیر کل پست استان کرمان محقق و امروز شاهد آغاز به کار این باجه پستی در منطقه بودیم.
وی هم‌چنین اعلام کرد: در این باجه کلیه خدمات پستی انجام می‌شود و قرار است از ابتدای سال ۱۴۰۳ خدمات مربوط به سیم‌کارت‌های تلفن همراه، صدور شناسنامه و کارت ملی و خدمات دیگر هم ارائه شود.
انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*