۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1786
  • ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۷:۵۱
از سند راهبردی روابط عمومی های منطقه گل گهر رونمایی شد
با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره گل گهر؛

از سند راهبردی روابط عمومی های منطقه گل گهر رونمایی شد

با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره گل گھر از سند راهبردی روابط عمومی های منطقه گل گهر رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی گل گهر از سند راهبردی روابط عمومی و ارتباطات بین الملل شرکتهای منطقه معدنی صنعتی گل گهر در چشم انداز ۱۳۱۰ رونمایی شد.

این سند با هدف افزایش سطح تعاملات و هدفمندی بیشتر روابط عمومی های منطقه گل گهر تدوین و منتشر و رونمایی شده است.

در این نشست که به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر برگزار شد دکتر محمد حسین ایرانمنش و دکتر انارکی اعضای هیات مدیره آن شرکت و مهندس نبوی معاون سرمایه گذاری و امور شرکتهای گل گهر با بیان سخنانی بر اجرای شدن مفاد این سند راهبردی در منطقه تاکید کردند و از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت های منطقه گل گهر خواستند تا در این راستا مساعدت و همکاری لازم را داشته باشند.

در این جلسه که همه مدیران روابط عمومی شرکتهای منطقه معدنی و صنعتی گل گهر حضور داشتند تاکید شد تا این سند راهبردی که در چشم انداز ۱۴ منطقه گل گهر مطرح است میتواند به افزایش تعامل و هدفمندی بیشتر اقدامات روابط عمومی ارتباطات و فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی در کمک شایانی کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*