۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1919
  • ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱:۲۷
از خبرنگاران و فعالان رسانه در سیرجان تجلیل شد

از خبرنگاران و فعالان رسانه در سیرجان تجلیل شد

یعقوبی پور همچنین بر اهمیت مبحث خبر پژوهی و تحقیق و‌ بررسی در موضوع اطلاع رسانی تاکید کرد .

به مناسبت روز خبرنگار و با حضور مدیرکل فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی استان کرمان

🔹 از خبرنگاران و فعالین رسانه شهرستان سیرجان تجلیل شد .

آیین تجلیل از خبرنگاران، فعالین رسانه و پیشکسوتان عرصه اطلاع‌رسانی شهرستان سیرجان به همت فرمانداری ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و خانه مطبوعات در سیرجان برگزار شد.

در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار و با حضور فرماندار ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و برخی مسئولین شهرستان سیرجان برگزار شد ، از خبرنگاران ، پیشکسوتان عرصه اطلاع‌رسانی و فعالین رسانه‌های سیرجان تجلیل به عمل آمد .‌

🔹دکتر علی یعقوبی پور ، فرماندار ویژه سیرجان در این مراسم ضمن تشکر از کسانی که مقدمات آئین تجلیل از فعالان رسانه ای را فراهم کردند ، گفت : کار خبری و اطلاع رسانی ، رسالت بسیار سنگینی که کم تر از جهاد نیست و‌ در حال حاضر جنگ روایت ها و شایعه سازی است و‌ باید بررسی کنیم که چگونه مسیر درست را انتخاب کنیم.

او در ادامه افزود : برای انتخاب راه درست مواردی که به ما کمک می کند ، زمان شناسی یعنی به‌موقوع شرایط را درک کنیم ، شاخص بعدی امام شناسی است یعنی مقتدا خود را درست بشناسیم و پیرو واقعی باشیم و مولفه های دیگری مثل ؛ اخلاق رسانه ای که یک موضوع مهم در حوزه رسانه ای است و با اخلاق خوش و با اعتدال مسیر را طی کنیم ، سواد رسانه ای برای فعالان این‌حوزه یکی از ضروریات است.

یعقوبی پور همچنین بر اهمیت مبحث خبر پژوهی و تحقیق و‌ بررسی در موضوع اطلاع رسانی تاکید کرد .

🔹مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بعنوان میهمان ویژه این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت : سیرجان به حوزه رسانه مشهور است و در شرایط کنونی ، میدان جنگ ، رسانه و فضای مجازی است ، لذا بایستی بیش از پیش به این حوزه توجه کنیم.

وی افزود : خبرنگاران وجه تمایز خود را با روابط عمومی‌ها پیدا کنید همچنین امید آفرینی و آینده نگری و‌مشارکت اجتماعی ، زیست عفیفانه و نظام خانواده از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه رسانه ها قرار گیرد.

در پایان این مراسم از پیشکسوتان و فعالین رسانه ای شهرستان با اهدای لوح و شاخ گل تقدیر بعمل آمد .‌

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*