۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1926
  • ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۹:۵۰
ادای احترام شاگرد به استاد به سبک هنرمند سیرجانی
در مراسم تجلیل از خبرنگاران سیرجانی صورت گرفت؛

ادای احترام شاگرد به استاد به سبک هنرمند سیرجانی

به گزاف نیست اگر بگوییم که از ماحصل و عصاره سالها حضور فعال و موثر این هنرمند متواضع و نجیب سیرجانی که در این قاب ماندگار شده است

این تصویر، قابی کوچک اما به غایت زیبا و ماندنی است از لحظه‌ی ادای احترام شاگردی هنرمند به استادی فرهیخته و فقید. در آیین تجلیل از خبرنگاران سیرجان، مهدی بهره مند که سالها در حوزه هنری تئاتر و اجرا سابقه دارد و حالا خود نیز شایسته ردای استادی است، در ابتدای این مراسم با زانو زدن در کنار عکس استاد فرهیخته خود، محمود ستوده، پیشکسوت معظم و تازه از دست رفته‌ی هنر تئاتر شهرستان، بدین گونه ادای احترام می کند تا این اقدام جالب توجه و تحسین برانگیز،چنین تصویری ژرف و اثر بخش از فرهنگ تواضع و قدرشناسی در پیشگاه قدسی معلم و ارادت مخلصانه‌ی مرید به مراد را به زیباترین وجه ممکن به تصویر بکشد.
به گزاف نیست اگر بگوییم که از ماحصل و عصاره سالها حضور فعال و موثر این هنرمند متواضع و نجیب سیرجانی که در این قاب ماندگار شده است، همین مارا بس و شکر و ثنای خدای را، که دستمایه سالها عمر پر خیر و برکت استاد محمود ستوده تربیت چنین شاگردانی بوده که استمرار حضور او را تداعی خواهند کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*