۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 2027
  • ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۲
اختصاص دو پرواز و یک رام قطار برای انتقال زائران کرمانی اربعین حسینی
سخنگوی ستاد اربعین حسینی در استان کرمان خبر داد:

اختصاص دو پرواز و یک رام قطار برای انتقال زائران کرمانی اربعین حسینی

اتوبوس‌های وی‌آی‌پی ۲۲ نفره با قیمت مصوب یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، اتوبوس‌های کلاسیک ۳۵ نفره با قیمت یک میلیون و ۵۰ هزار تومان و اتوبوس‌های معمولی ۴۴ نفره با قیمت ۷۷۱ هزار تومان در نظر گرفته شده است

مصوبه ستاد استانی اربعین حسینی، دو پرواز، یک رام قطار و سه نوع اتوبوس انتقال زائران کرمانی پیاده‌روی اربعین را انجام می‌دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، رحمان جلالی با اشاره به ناوگان‌های هوایی، ریلی و زمینی در نظر گرفته شده برای حمل و نقل زائران در اربعین امسال عنوان کرد: در حوزه حمل و نقل هوایی، دو شرکت هواپیمایی در روزهای جمعه و شنبه از کرمان به مقصد بغداد و نجف پرواز خواهند داشت. وی همچنین از مکاتبه استاندار کرمان با وزیر راه و شهرسازی برای افزایش پروازهای استان به مقصد اهواز و نجف خبر داد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افزود: در ناوگان ریلی، یک رام قطار در تاریخ اول شهریور ماه به مقصد خرمشهر در نظر گرفته شده که تاریخ برگشت آن ۹ شهریور ماه خواهد بود، ضمناً برای جابجایی زائران از پایانه ریلی خرمشهر تا مرز هم، ریل‌ باس‌هایی در نظر گرفته شده که به صورت رایگان جابجایی زائران را انجام می‌دهند. جلالی بیشترین زائر متقاضی را در بخش ناوگان زمینی عنوان کرد و با اشاره به تدارک سه نوع اتوبوس برای جابجایی زائران گفت: اتوبوس‌های وی‌آی‌پی ۲۲ نفره با قیمت مصوب یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، اتوبوس‌های کلاسیک ۳۵ نفره با قیمت یک میلیون و ۵۰ هزار تومان و اتوبوس‌های معمولی ۴۴ نفره با قیمت ۷۷۱ هزار تومان در نظر گرفته شده است. وی خاطرنشان کرد: به هیچ وجه در هیچ کدام از ناوگان‌های هوایی، ریلی و زمینی فروش بلیط به صورت دربستی نخواهیم داشت.
سخنگوی ستاد اربعین حسینی در استان کرمان همچنین از آمادگی اردوگاه شهید سلیمانی لشکر ثارالله، موقعیت شهید کازرونی، برای پذیرش زائران کرمانی در بحث اسکان و تغذیه خبر داد و افزود: زائران می‌توانند خودروی شخصی خود را در پارکینگ‌های قرارگاه پارک کنند و با خودروهای در نظر گرفته شده تا مرز منتقل شوند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*