۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » محیط زیست
  • شناسه : 443
  • ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۴:۰۵
اجرای طرح بازپیرایی درختان سطح شهر

اجرای طرح بازپیرایی درختان سطح شهر

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سیرجان از اجرای طرح بازپیرایی و هرس درختان خبر داد. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، رسول پورمهدی افزود: با هدف برقراری توازن بین اندام هوایی و زیرزمینی درختان نارون و اکالیپتوس درگیر با شبکه برق، زیر نظر کارشناسان مربوطه‌ و با در نظر قرار دادن […]

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سیرجان از اجرای طرح بازپیرایی و هرس درختان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، رسول پورمهدی افزود: با هدف برقراری توازن بین اندام هوایی و زیرزمینی درختان نارون و اکالیپتوس درگیر با شبکه برق، زیر نظر کارشناسان مربوطه‌ و با در نظر قرار دادن زیباسازی منظر شهری، فرم‌ دهی، حذف پاجوش و شاخه‌های بیمار و آفت زده و نیز جلوگیری از گسترش آفت سوسک چوبخوار، عملیات هرس و بازپیرایی درختان در حال انجام است.

وی افزود: هرس پرچین‌های معابر و رفیوژهای سطح شهر نیز به صورت مستمر و با هدف ایجاد هارمونی و یکنواختی در سطح فضای سبز شهری انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سیرجان در خصوص میزان هرس درختان در فضای سبز شهری گفت: در هرس درختان به عواملی نظیر نوع گونه گیاهی، سن درخت، موقعیت مکانی درخت، درجه سلامت درخت، زمان هرس توجه می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*