۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1729
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۸
آموزش مهارتی مشاغل مورد نیاز معادن در جنوب کرمان

آموزش مهارتی مشاغل مورد نیاز معادن در جنوب کرمان

کمبود نیروی ماهر و فنی بیش از هر زمان دیگری در این منطقه احساس می‌شود

عاون معدن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان از آغاز نام‌نویسی برای آموزش‌های مهارتی مشاغل مورد نیاز معادن در جنوب کرمان خبر داد.

آموزش مهارتی مشاغل مورد نیاز معادن در جنوب کرمان

محمد مجاز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان کرمان اظهار کرد: با افزایش صنایع معدنی و گسترش فعالیت معادن در جنوب کرمان، کمبود نیروی ماهر و فنی بیش از هر زمان دیگری در این منطقه احساس می‌شود، بنابراین با رایزنی‌های متعدد، شرکت ایمیدرو آموزش و تربیت نیروی کار ماهر و فنی را در جنوب کرمان متقبل شده است.

 وی با اشاره به بازدید مسؤول آموزش این شرکت از جنوب کرمان، بیان داشت: در این بازدید از امکانات آموزشی مراکز فنی و حرفه‌ای جیرفت و کهنوج بازدید شد تا امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای آموزش توسط ایمیدرو فراهم و آموزش مشاغل مورد نیاز آغاز شود.

 مجاز با بیان اینکه علاقه‌مندان به کار در معادن و صنایع معدنی و جوانان جویای کار می‌توانند برای نام‌نویسی و شرکت در این دوره‌های آموزشی به اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان مراجعه کنند، تاکید کرد: آموزش‌ها بلافاصله پس از تدوین مباحث آموزشی و اتمام نام‌نویسی در مراکز فنی‌وحرفه‌ای شهرستان‌های جیرفت و کهنوج آغاز خواهد شد.

پایان پیام/۳۷۶۳/ب

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*