۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 1891
  • ۰۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۸
آغاز تعویض رایگان مخازن CNG تاکسی های  درون شهری در سیرجان

آغاز تعویض رایگان مخازن CNG تاکسی های درون شهری در سیرجان

جواد نویدی رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بارومسافرشهرداری سیرجان با اعلام این خبر بیان داشت: با پیگیری‌های انجام شده طرح تعویض رایگان مخازنCNG منقضی شده تاکسی های درون شهری آغاز شده است. وی درتشریح این طرح اعلام نمود به استناد تبصره ۳ بند۵ – ۴ مصوبه شماره ۳۵۵۳۶۹مورخ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ شورای اقتصاد ،صرفا تاکسی های زیر مشمول […]

جواد نویدی رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بارومسافرشهرداری سیرجان با اعلام این خبر بیان داشت: با پیگیری‌های انجام شده طرح تعویض رایگان مخازنCNG منقضی شده تاکسی های درون شهری آغاز شده است.
وی درتشریح این طرح اعلام نمود به استناد تبصره ۳ بند۵ – ۴ مصوبه شماره ۳۵۵۳۶۹مورخ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ شورای اقتصاد ،صرفا تاکسی های زیر مشمول این طرح می باشند:

الف: تاکسی هایی که عمر مخازنCNGآنها به اتمام رسیده است.

ب: تاکسی هایی که درمراکز معاینه فنی بدلیل مخزن غیر استاندارد ویا فرسوده(پیش از تاریخ انقضای مخزن) تست هیدرواستاتیک مخزن CNG آن تاکسی مردود اعلام شده است.

جواد نویدی در ادامه تصریح کرد: این طرح فقط مشمول تاکسی های با پلاک ” ت” می‌باشد و این تاکسی ها باید از نظر فنی و عملکردی توانایی حداقل سه سال فعالیت در ناوگان تاکسیرانی را داشته باشند. به عبارتی این تاکسی ها حداقل تا سه سال آینده نباید در طرح نوسازی تاکسی های فرسوده از رده خارج ویا اسقاط شوند.
وی در پایان اعلام نمود. مالکین آن دسته از تاکسی های مشمول، جهت بهره مندی از مزایای این طرح حداکثر تا تاریخ۱۳ آبان‌ماه فرصت دارند به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان واقع در بلوار قایم مراجعه نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*