۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 1722
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰:۴۳
آسفالت خیابان خواجو در دست اقدام است

آسفالت خیابان خواجو در دست اقدام است

انجام عملیات اداره آبفا و تعویض لوله‌های فرسوده همچنین اجرای عملیات خط اصلی فاضلاب شهری از سه‌راه 15 خرداد تا سه‌راه جواد‌الائمه و همزمان لوله‌گذاری فاضلاب شهری در فرعی‌های خیابان خواجو، باعث به تاخیر افتادن آسفالت خیابان خواجو شد

به دلیل اجرای طرح‌های اداره آبفا و شرکت فاضلاب، رفت‌و‌آمد در خیابان خواجو انجام نمی‌شود و بیش از دو هفته است از چهارراه خواجو تا سه‌راه جواد‌الائمه مسدود شده و تردد وسایل نقلیه در این خیابان صورت نمی‌گیرد. اینک مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سیرجان از اتمام عملیات فاضلاب شهری و شروع عملیات آسفالت در این خیابان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، مجتبی پورخسروانی ضمن تشکر از صبوری و همکاری شهروندان خصوصا ساکنان خیابان خواجو در اجرای طرح‌های شهری گفت: انجام عملیات اداره آبفا و تعویض لوله‌های فرسوده همچنین اجرای عملیات خط اصلی فاضلاب شهری از سه‌راه ۱۵ خرداد تا سه‌راه جواد‌الائمه و همزمان لوله‌گذاری فاضلاب شهری در فرعی‌های خیابان خواجو، باعث به تاخیر افتادن آسفالت خیابان خواجو شد.

وی افزود: اکنون با اتمام عملیات فاضلاب شهری، سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سیرجان اقدام به زیرسازی و تجهیز بستر در این خیابان نموده و ظرف یک هفته خیابان خواجو آسفالت خواهد شد.


 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*