يكشنبه 30 شهريور 1399 | Sunday 20 September 2020

برگزیده

?نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی نمایندگان استان کرمان بر روی گزینه «شهباز حسن‌پور» نماینده کنونی مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت برای سکانداری استان کرمان اتفاق نظر دارند.دکتر "محمدمهد زاهدی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، در خصوص استاندار آینده استان کرمان گفت: تمامی نمایندگان استان کرمان بر روی گزینه «شهباز حسن‌پور» نماینده کنونی مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت برای سکانداری استان کرمان اتفاق نظر دارند و اگر دولت این گزینه پیشنهادی مجمع نمایندگان را انتخاب کند، از جهات مختلف به نفع استان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه «شهباز حسن‌پور» تا کنون راضی به سکانداری استانداری کرمان نشده است، ادامه داد: اگر دولت «شهباز حسن‌پور» را به عنوان استاندار کرمان انتخاب کند، نمایندگان نیز از ایشان درخواست کنند و مجلس شورای اسلامی نیز بپذیرد، حسن‌پور در شرایطی قرار خواهد گرفت که استانداری استان کرمان بپذیرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی جایگاه نماینده مردم بودن را بالاتر از استانداری دانست و بیان کرد: برای «حسن‌پور» استانداری از نظر حقوقی جایگاه پایین‌تری دارد اما از نظر خدمتگذاری و عرصه خدمتگذاری بالاتر است، زیرا وارد عرصه اجرای می‌شود.

وی اظهار کرد: استان کرمان یکی از بزرگترین استان‌های کشور است، لذا جولانگاهی برای کارهای اجرایی است و ثواب جایگاه استانداری کرمان بسیار بالاتر از نمایندگی است.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: گزینه‌های دیگر نیز برای استانداری کرمان در مجمع نمایندگان مطرح شده اما تنها فردی که همه موافق استانداری آن می‌باشند، تنها «شهباز حسن‌پور» است.

✴️ #دیدبان_خبر را دنبال کنید?
? @didban_khabar

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group