پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

امیر دریادار مهدی شعبانزاده، فرمانده مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا مستقر در شهرستان سیرجان، با حضور در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با مهندس ملارحمان مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد و خواستار توسعه همکاری های پژوهشی بین دو طرف شد.

به گزارش روابط عمومى شركت معدنى و صنعتى گل گهر، در این دیدار که در محل دفتر مهندس جمشيد ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر برگزار شد، امیر شعبانزاده ضمن تقدیر از زحمات مجموعه مدیریتی ‌اين شركت و کاركنان آن، اظهار كرد: اقدامات صورت گرفته در شرکت معدنى و صنعتى گل گهر اقدامات مثبتى است كه آن را مایه مباهات و سربلندی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران مي دانم.

وى با بیان اینکه یکی از حوزه‌های کاری در شرکت‌های بزرگی مانند گل‌گهر، حوزه پژوهش است، تصريح كرد: خوشبختانه اقدامات خوبی در این حوزه در شرکت گل‌گهر و توسط پژوهشکده آهن و فولاد این شرکت انجام شده است و مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا نیز این افتخار را دارد که در برخی از زمینه های پژوهشی با شرکت گل‌گهر همکاری كند.

شعبانزاده اضافه كرد: اکنون نیز این آمادگی را داریم که بیش از گذشته همکاری های پژوهشی بین شرکت گل‌گهر و مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا را گسترش دهیم.

در ادامه اين ديدار مهندس ملارحمان نیز با استقبال از پیشنهاد امیر شعبانزاده گفت: بدون شك همکاری‌های پژوهشی بیشتر ميان شرکت گل‌گهر و مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا به نفع هر دو مجموعه خواهد بود.

گسترش فعاليت هاى پژوهشى در شركت هاى بزرگ معدنى مى تواند بومى سازى و كاهش هزينه هاى ارزى را به همراه داشته باشد كه در اين باره شركت معدنى و صنعتى گل گهر گام هاى مثبتى برداشته است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group