جمعه 11 مهر 1399 | Friday 2 October 2020

برگزیده

مراسم تقدیر از پرسنل برتر در حوزه ایمنی و آتش‌نشانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، صبح امروز با حضور معاونین، مدیران‌ و کارکنان شرکت گل‌گهر و شرکت‌های تولیدی و پیمانکاری منطقه گل‌گهر در محل سالن پردیس امید مجتمع برگزار شد.

در این مراسم، آقایان مهندس عتیقی معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع، مهندس علیدادی معاون توسعه منابع انسانی، مهندس الله بخشی مدیر، ایمنی، بهداشت و محیط زیست گل‌گهر و مهندس امامی پور نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در سخنانی به ضرورت توجه به مسئله ایمنی و ایمن سازی در شرکت‌های تولیدی و پیمانکاری منطقه گل‌گهر پرداختند.

در پایان این مراسم نیز، با اهدا لوح تقدیر از نفرات برتر حوزه ایمنی و آتش نشانی شرکت گل گهر و سایر شرکت‌های منطقه گل گهر تجلیل به عمل آمد.

 ایمان عتیقی معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع  گل‌گهر که دیگر سخنران این همایش بود با ایراد سخنانی گفت:

واحد ایمنی گل‌گهر مسئول حفظ و صیانت از اصلی‌ترین سرمایه گل‌گهر است و این سرمایه چیزی نیست جز پرسنل گل‌گهر و واقعا در ساختار گل‌گهر این یک شعار نیست و شما گل‌گهری ها این را ثابت کردید و یک جمع شامل مدیران، کارکنان شرکت‌های تولیدی و پیمانکاری توانستند با همفکری و همدلی گل‌گهر را به چنین جایگاهی برسانند.

عتیقی افزود: بنا به گفته مهندس ملارحمان مدیرعامل محترم شرکت، هزینه در بخش ایمن سازی و ایمنی بالا ترین سرمایه گذاری است چونکه در راستای حفظ سلامت سرمایه انسانی گل گهر می‌باشد.

مجید علیدادی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت گل‌گهر نیز طی سخنانی در این مراسم گفت :موضوع ایمنی در گل‌گهر همواره به عنوان یک اصل در دستور کار بوده و ما همیشه از این موضوع استقبال کردیم چرا که اصل موضوع، حفاظت و صیانت از جان انسان‌ها و همکاران مان هست.

مهندس علیدادی افزود: با دقتی که در حوزه ایمنی، آتش‌نشانی و بهداشت شرکت گل‌گهر و سایر شرکت‌ها صورت گرفته روند رو به رشدی داریم و درصد حوادث نسبت به سال‌های قبل در حال کمتر شدن است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group