پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

امروز در بوت کمپ معدن در حوزه اکتشاف و چگونگی ارتباط میان بخش معدن سازمان فضایی ایران با تکیه بر توان استارت‌آپ‌ها مطرح شد.

  در نشست خبری که در مرکز رشد و نوآوری شماره 2 دانشگاه علامه طباطبایی با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و سرمایه‌گذاری گل‌گهر برگزار شد، توانمندی‌های فضایی و برنامه‌نویسی در استارت‌آپ‌ها به نمایش گذاشته شد.

 به گزارش روابط عمومی  شرکت معدنی ‌‌صنعتی  گل‌گهر ،حامد عسکری‌زاده مشاور ارشد اجرایی مدیرعامل در نشست خبری این مراسم گفت :آن چیز که امر‌وز بیش از راه‌اندازی استارت‌آپها می‌بایست مورد توجه شرکت های بزرگ قرار گیرد توجه اکوسیستم نوآوری و کمک به رشد توسعه این اکوسیستم در کشور است.

وی تصریح کرد :دولت ها و شرکت ها بزرگ با توجه به این امر فضا را برای رشد و نمو ایده ها و تجاری سازی محصولات استارت آپی فراهم می‌کنند .

 مشاور ارشد اجرایی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر تصریح کرد : شرکت‌های بزرگ و دولت ها فرشتگان نجات دهنده استارت آپ‌ها نیستند و اساسا حضورشان با این نقش نیز موثر نخواهد بود، بلکه حمایت از زیست‌بوم نوآوری در حوزه معدن و صنایع معدنی و حمایت از نوآوری فناورانه در جهت ارتقای فعالیت‌های دانش بنیان از اصولی است که شرکت‌های بزرگ با همکاری دولت در حمایت حوزه نوآوری می توانند انجام دهند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group