سه شنبه 29 مهر 1399 | Tuesday 20 October 2020

برگزیده

🔹️ شهباز حسن پور در دیدار با بختیاری رئیس کمیته امداد کشور و استاندار کرمان با اشاره به اینکه انتظار داریم که تا پایان سال مددجویان فاقد مسکن نداشته باشیم، اظهار داشت: مشکل اصلی ما در شهر سیرجان اجاره خانه بالا و افراد فاقد مسکن است که در این میان یک پروژه ۲۰۰ واحدی مسکن مهر داریم که متأسفانه پیمانکار کار را رها کرده لذا تقاضا داریم وضعیت ساماندهی و کار هرچه سریع تر آغاز شود.

🔹️ حسن پور با اشاره به اینکه تعداد ۵۵۰ نفر تحت پوشش کمیته امداد داریم که اجاره نشین هستند و هزینه اجاره بها نیز بسیار بالا است، اظهار داشت: درخواست ما این است که در این زمینه ۲۰۰ واحد در محدوده شهر توسط کمیته امداد و ۳۵۰ قطعه زمین توسط بنیاد مسکن در اختیار قرار بدهند. همچنین با جلساتی که با خیران در سیرجان گذاشته شد مقرر شد که خیران به ازای هر واحد ۱۰ میلیون تومان اختصاص بدهند تا شاهد تأمین مسکن این افراد باشیم.

🔹️ در نهایت مصوب شد که برای ساخت مسکن برای ۵۵۰ نفر از مددجویان فاقد مسکن کمیته امداد در سیرجان ۴۰ میلیون تومان توسط بنیاد مسکن، ۱۰ میلیون تومان توسط خیران، ۳۰ میلیون تومان کمیته امداد و زمین هم رایگان اختصاص داده شود.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group