سه شنبه 29 مهر 1399 | Tuesday 20 October 2020

برگزیده

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان در سفر به سیرجان از روند آماده‌سازی ورزشگاه امام علی(ع) و فراهم کردن شرایط لازم برای پوشش زنده مسابقات گل‌گهر در لیگ برتر فوتبال کشور بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، دکتر علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان در نشست با مهندس ملارحمان مدیرعامل گل‌گهر ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته جهت آماده‌سازی ورزشگاه امام علی(ع) خواستار مهیا کردن نیازهای فنی و تصویری صدا و سیما برای پوشش زنده مسابقات خانگی گل‌گهر در لیگ برتر کشور شد.

در این جلسه مهندس ملارحمان نیز با اشاره به اینکه پخش با کیفیت و مناسب مسابقات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، گفت: برای دستیابی به این مهم، بایستی تعامل سازنده و بسیار خوبی بین باشگاه گل‌گهر و صدا و سیما برقرار شود و جلسات مستمری با یکدیگر داشته باشند.

مدیرعامل گل‌گهر افزود: آرزوی ما این است که یک روزی، سیرجان محل برگزاری مسابقات ملی شود چرا که امکانات پایه در سیرجان وجود دارد و بایستی تمام تلاش خود را بکار ببریم تا به استانداردهای ملی و بین‌المللی برسیم.

وی با بیان اینکه صدا و سیما می‌تواند بهترین پشتیبان ما در رسیدن به اهدافمان باشد، گفت: تمامی تجهیزات لازم برای پوشش مناسب و با کیفیت مسابقات را فراهم خواهیم کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group