دوشنبه 31 شهريور 1399 | Monday 21 September 2020

برگزیده

مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با حضور در جشنواره فرهنگی گل گهر  و در یک برنامه ۳ ساعته از قسمت‌های مختلف این جشنواره بازدید و با برخی از غرفه داران و بازدیدکنندگان جشنواره گفتگو کرد و پس از بازدید کامل از غرفه‌های جشنواره، در جشن شبانه حضور پیدا کرد و دقایقی را به سخنرانی پرداخت.

وی سخنان خود را با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا آغاز کرد و گفت: خوشحال هستم که توانستم امشب خودم را به این برنامه و به جمع با صفای شما مردم عزیز سیرجان برسانم.

مهندس ملارحمان افزود: امیدوارم مجموعه گل‌گهر و همکاران بنده در این مجموعه با بسیج امکانات اقتصادی گل‌گهر بتوانند روز به روز باعث شادی، نشاط، توسعه فرهنگ و ارزش‌های فرهنگی اسلامی مردم عزیز سیرجان، کرمان و کل کشور باشیم.

مهندس ملارحمان همچنین با حضور در غرفه دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با رئیس و معاونین این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل گل‌گهر با بیان اینکه برای توسعه فرهنگی باید ارتباط بین دانشگاه و صنعت تقویت شود، گفت: دانشگاه آزاد باید دانشجویان نخبه و مستعد را شناسایی و به صنعت معرفی کند و کارهای تحقیقاتی و پژوهشی را در آنجا انجام دهند.

وی افزود: مطمئنا ارتباط صنعت با دانشگاه به نفع هر دو مجموعه هست و از همین روی، بایستی ارتباط خوبی بین دانشگاه آزاد و شرکت گل‌گهر برقرار شود و ما به هر طریقی از این موضوع استقبال می‌کنیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group