پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

 فرمانده انتظامی سیرجان از وقوع سه حادثه رانندگی با پنج کشته و سه مجروح در محورهای مواصلاتی شهرستان خبر داد. 

سرهنگ " محمد رضا ایران نژاد " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره واژگونی در محور " کرمان - سیرجان " ماموران سریعا به محل اعزام شدند.

وی افزود : پس از حضور ماموران و بررسی صحنه مشخص شد یک دستگاه خودرو پژو 207 از مسیر منحرف که متعاقب آن یک دستگاه پژو پارس از مسیر منحرف و به پژو 207 برخورد در اثر این حادثه راننده پژو 207 و دو سرنشین پژو پارس جان خود را از دست دادند.

این مسئول انتظامی همچنین به سانحه رانندگی دیگری در محور شیراز - سیرجان اشاره کرد و اظهار داشت : یک دستگاه کامیون کشنده اسکانیا به علت عدم توجه به جلو با یک پیکان وانت برخورد کرد.

ایران نژاد ادامه داد: در اين حادثه رانندگي راننده پیکان وانت جان خود را از دست داد و یک نفر از سرنشینان وانت پیکان مجروج شد.

وي همچنین به حادثه ديگر اشاره کرد و افزود:صبح امروز يک دستگاه سواری تاکسی پژو در اثر برخورد به شیء ثابت ( لبه قرنیز پل ) به عت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی در محور سیرجان – بندرعباس  راننده در دم فوت و 2 نفر از سرنشینان مجروح و توسط اورژانس به بيمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمد رضا ایران نژاد در پايان از رانندگان خواست، با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگي كنند تا شاهد وقوع اينگونه حوادث تلخ جاده اي نباشيم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group