پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

🔺افتتاح پروژه ها و طرح های آبرسانی در شهرستان سیرجان با حضورمدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشوربا اعتبار قریب به 23 میلیارد تومان

طی مراسمی که امروز با حضور مدیر عامل شرکت سهامی مهندسی آب و فاضلاب کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، معاون امور عمرانی فرمانداری و دیگر مسئولان، پروژه های آبرسانی نجف شهر و اسلام اباد و عزت آباد به بهره برداری رسیدند.

محمد بیگلری  معاون امور عمرانی فرماندار سیرجان گفت : این طرح ها با 22  میلیارد 850 میلیون تومان اعتبار از محل طرح های ملی و شرکت های آب فاضلاب در برداشت که برای 2 هزار و 100 نفر جمعیت روستایی و 30 هزار نفر جمعیت شهری آب شرب سالم را تامین شد.

وی افزود : در سفر مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور پی گیری و تسریع در تکمیل پروژه خط انتقال آب شرب چاههای سیرجان به تصفیه خانه سد تنگوئیه و ضرورت اجرای طرح فاضلاب شهر پاریز و همچنین سرعت دهی به اجرای تصفیه خانه شبکه فاضلاب سیرجان در دستور کار قرار گرفت .

وی ادامه داد : امروز طرح های بزرگی در خصوص تامین آب سیرجان به بهره برداری رسید که از جمله آن طرح آبرسانی به روستای اسلام آباد تنبور و روستای عزت آباد بود که با اجرای 25 کیلومتر لوله گذاری و هزینه 2 میلیارد و 850 میلیون تومان ،  2100 نفر جمعیت روستایی از نعمت آب شرب سالم بهره مند شدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group