سه شنبه 8 مهر 1399 | Tuesday 29 September 2020

برگزیده

همایش روز صنعت و معدن روز پنجشنبه در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمان با حضور کلیه مدیران شرکتهای معدنی و صنعتی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع جهان فولاد در این برنامه که با سخنرانی مدیران ارشد صنعت و معدن، اتاق بازرگانی استان، برخی نمایندگان مجلس، معاون استاندار، دبیر کل خانه ی صنعت و معدن تجارت ایران و تنی چند از مسئولین استان همراه بود از دکتر علی عباسلو بنیانگذار صنعت فولاد سیرجان و نایب رئیس اتاق بازرگانی کرمان به عنوان پیشکسوت نمونه صنعت در استان به طور ویژه تجلیل شد.

این در حالی بود که این مدیر سیرجانی هفته گذشته نشان عالی مدیریت را طی مراسمی در تالار دیپلماتیک وزارت خارجه به گردن انداخته بود. در نشست اتاق بازرگانی کرمان که مجتمع جهان فولاد سیرجان نیز به عنوان شرکت برتر در حوزه صنعت استان موردتقدیر قرار گرفت دکتر عباسلو در سخنانی به تشریح دلیل این موفقیتها پرداخت.

وی بابیان این نکته که در ابتدا تشکیل شرکت ما با سرمایه ۱ و نیم میلیاردی تنها بانکی که به ما اعتماد کرد و تسهیلات ساخت کارخانه را اعطا کرد بانک تجارت بود گفت: فقط بانک تجارت آنهم به علت شناختی که از قبل و سابقه ما در شرکت ملی مس داشت حاضر به همکاری با ما شد و به ما اعتماد کرد ولی اکنون بانک‌های مختلفی هرماه برای بازدید از پروژه می آیند و پیشنهاد همکاری میدهند .

وی افزود: دو اصلی که من همیشه سرلوحه ی کارهایم در مدیریت قرار داده ام یکی جلب اعتماد و دوم کیفیت کار است. مدیرعامل مجتمع جهان فولاد سیرجان در ادامه سخنانش گفت: من معتقدم یا کار نباید انجام بشود و یا باید باکیفیت انجام شود و به همین منظور ما در ساخت کارخانه ها و خرید تجهیزات به سمت چین و جاهای دیگر نرفتیم و به توان داخلی خودمان اعتماد و از تجهیزات باکیفیت داخلی استفاده کردیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group