جمعه 9 آبان 1399 | Friday 30 October 2020

برگزیده

 

 آسفالت ۵۰ روستای سیرجان و بردسیر که بیشترین همکاری را با بنیاد مسکن داشته‌اند

نماینده ی سیرجان و بردسیر در نشست با مهندس شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور خواستار تسریع در روند خدمت رسانی به روستائیان عزیز و همکاری بیشتر بنیاد مسکن با شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران و بخشداران شد.

 

 حسن پور در این نشست همچنین با اشاره به مشارکت و همکاری بالای مردم روستاهای سیرجان و بردسیر با بنیاد مسکن، خواستار اسفالت ۵۰ روستایی که بیشترین همکاری را با بنیاد مسکن داشته اند شد و این موضوع مورد موافقت معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور قرار گرفت.

 

 نماینده سیرجان و بردسیر همچنین افزود با توجه به تفاهم ی که با بنیاد مسکن کشور صورت گرفته است در صورت عمل به وعده ی مساعدت و همکاری از سوی بنیاد مسکن کشور تا پایان سال جاری هر هفته ۲ پروژه عمرانی در روستاهای سیرجان و بردسیر به بهره برداری خواهد رسید.

 

 حسن پور در ادامه به وضعیت واگذاری زمین در سیرجان و شهرهای زیر ده هزار نفر جمعیت اشاره کرد و افزود با توجه به پیگیریهای مکرر این مشکل متاسفانه هنوز به قوت خود باقیست و باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود و مقرر گردید هیئتی از سوی بنیاد مسکن کشور جهت بررسی این موضوع به شهرستان های سیرجان و بردسیر اعزام گردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group