پنجشنبه 6 آذر 1399 | Thursday 26 November 2020

برگزیده

اعضای شورای شهر خطاب به ایمان عتیقی: برای ما تعیین تکلیف نکنید

عصر دوشنبه ۱۸ تیر ماه ۹۸ جلسه علنی شورای شهر سیرجان برگزارشد.

موضوع داغ و جنجال برانگیزی که در این جلسه،صحن شورا را به میدانی برای تاخت و تاز اعضا به مدیر مجتمع گل گهر تبدیل کرد بحث اظهارات حاشیه سازی بود که هفته گذشته توسط وی بیان شده بود.

 ابوذر زینلی  عضو شورای شهر سیرجان خطاب به هیات رئیسه  گفت : اگر قرار است یک موضوع یا دیدار مهم برگزار شود لطفا حتی المقدور از مسئولین شهرستان دعوت نشود زینلی با اشاره به جلسه هفته قبل که مدیر عامل گل گهر و جمعی از مدیران این شرکت صنعتی و معدنی که در صحن علنی شورای شهر حاضر شده بودند گفت : در این دیدار همه سخنرانی کردند جز اعضای شورا که میزبان بودند لذا اعضا نتوانستند دغدغه های شان را مطرح کنند و نکته جالب تر هم این بود که یکی از همکاران مدیر عامل ؛که معاونت گل گهر را عهده دارد است و از قضا یک جوان سیرجانی است به اعضای شورا شهر می گوید اعضای شورای شهر حق ندارند در مورد گل گهر حرفی بزنند یا انتقادی کنند این ادبیات زیبنده یک مدیر نیست.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر افزود : ما نیامده ایم اینجا که هرکس به عنوان مثال از گل گهر یا فرمانداری یا هر نهاد دیگری نظراتش را به ما دیکته کنند و ماهم بگوئیم سمعاََ و طاتا و چشم ،شاید آقایون(اشاره به مدیر مجتمع گل گهر) احساس کرده اند آمده اند به مهد کودک و به ما می گفتند چه چیزی را بگوئیم یا نگوییم.

زینلی تاکید کرد: این کارها بیشتر شو تبلیغاتی است و ما دست شکسته ای زیر سرآقایون نداریم و لازم است جایگاه و شان عمومی اعضا شورا حفظ شود.

طاهره جهانشاهی دیگر عضو شورا ی شهر سیرجان نیز با تایید سخنان زینلی با انتقاد از اظهارات معاون گل گهر گفت :باید شان و منزلت اعضای شورای شهر حفظ شود و این نوع ادبیات و رفتار شایسته یک مدیر نیست.

خدامی دیگر عضو شورا پیرو سخنان دو همکار خود گفت: زمانی جایگاه هرکس مشخص شود حرمت اعضا نیز حفظ می شود 

وی یاد آور شد:جلسه شورا از آنِ اعضای شوراست و اعضای شورا باید حرف بزنند اما آقایون اومدن اونجا و می گویند اعضا شورا حق حرف زدن ندارند! لطفا جلسات را مدیریت کنید

رئیس شورای اسلامی شهر سیرجان:به عتیقی تذکر دادم

اسماعیل خواجویی نیز در گفتگویی رسانه ای به اظهارات هفته گذشته عتیقی مدیر مجتمع گل گهر سیرجان که در صحن شورا بیان شده بود واکنش نشان داد.

خواجویی با بیان اینکه شورای شهر استقلال خود را حفظ خواهد کرد گفت:این نهاد یک شورای مشورتی و برخواسته از رای مردم است و ما به عنوان افرادی که با رای مستقیم مردم انتخاب شده ایم تمام تلاش مان را بکار خواهیم بست تا استقلال عمل و استقلال رای در شورا حفظ شود.

وی افزود: متاسفانه مسائلی که آقای عتیقی در جایگاه یکی از مدیران مجتمع بزرگ گل گهر در این جلسه مطرح کردند اشتباه بود و به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و من به ایشان تذکر دادم.

رئیس شورای اسلامی شهر سیرجان در این رابطه گفت ما منتخب مردم هستیم و رسانه ها به عنوان نمایندگان افکار عمومی حق مطالبه گری و پرسشگری دارند و ما هم در شورا اگر جایی لازم باشد و نقدی باشد چه به شرگت گل گهر چه مجموعه های دیگر حتما خواهیم گفت و معتقدم که این نقد و نقادی هست که عملا منجر به اصلاح و رشد و پیشرفت جامعه می شود.

گفتنی ایمان عتیقی مدیر مجتمع گل گهر سیرجان هفته گذشته در صحن شورا گفته بود اعضای شورای شهر اگر خواهان تعامل سازنده با گل گهر هستند نباید در گفتگو با مطبوعات گل گهر را نقد یا بر علیه گل گهر حرفی بزنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group