دوشنبه 7 مهر 1399 | Monday 28 September 2020

برگزیده

 

مدیر درآمد و سرمایه گذاری شهرداری سیرجان از برگزاری دومین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری طی هفته اخیر خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، سمیه صادقی در این باره گفت: نشست کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری سیرجان به منظور بررسی موضوعاتی چون ارایه مشوق ها و شناسایی طرح های سرمایه گذاری برای تامین منابع مالی شهرداری و لایحه درآمدهای پایدار با حضور اعضای کمیسیون برگزار شد.

وی افزود: در این نشست مقرر شد واحد املاک شهرداری سیرجان محل هایی که امکان اجرای طرح های سرمایه گذاری وجود دارد را به منظور تصمیم گیری ارایه دهد.

مدیر درآمد و سرمایه گذاری شهرداری سیرجان با بیان اینکه باید لوایح به گونه ای تنظیم شود که سرمایه گذاری را تسهیل کند اظهار داشت: متاسفانه در آنچه که دولت در خصوص لوایح درآمدهای پایدار منتشر کرده عوارض را به مالیات تبدیل کرده است که این امر تا حدود زیادی حقوق شهرداریها برای کسب درآمدهای پایدار را تضییع می سازد.

سمیه صادقی همچنین بهترین راهکار شکوفایی و مدیریت شهرها را فعال‌سازی حوزه سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذاران دانست و اذعان داشت: این موضوع می‌تواند ارزش افزوده زیادی برای شهر به همراه داشته باشد.

وی تسهیل قوانین مربوط به سرمایه گذاری را از راهکارهای مهم برای جذب سرمایه گذار عنوان کرد و افزود: در چنین جلساتی باید تبادل‌نظر کارشناسان مورد توجه قرار گیرد؛ چرا که با همفکری و تبادل‌نظر، آرامشی در حوزه مدیریت شهری در راستای آبادانی تحقق خواهد یافت.

 

🌐 http://didbankhabar.ir

 

🆔 @didban_khabar

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group