پنجشنبه 10 مهر 1399 | Thursday 1 October 2020

برگزیده

 

به گزارش نگين سیرجان ،در حالیکه نزدیک به یک هفته از استعفای فرماندار ویژه سیرجان می‌گذرد اما هنوز سرپرست فرمانداری سیرجان معرفی نشده است.

در همین رابطه عباس تقی‌زاده مدیر روابط‌عمومی استانداری کرمان در گفتگو با نگین از معرفی سرپرست فرمانداری سیرجان در روز شنبه خبر داد و گفت: پیش بینی می‌کنیم سرپرست فرمانداری سیرجان تا ظهر شنبه معرفی شود.

 

وی با بیان اینکه این موضوع در یک هفته گذشته در استانداری کرمان در دست بررسی بوده است، گفت: با توجه به حساسیت بالایی که شهرستان سیرجان دارد و از طرفی چند گزینه نیز برای این مسئولیت مطرح بودند، ترجیح دکتر فدایی استاندار بر این بود که با حساسیت بیشتری و با در نظر گرفتن همه جوانب از جمله تعامل با مسئولین شهرستان و استان، گزینه مورد نظر انتخاب شود.

 

مدیر روابط‌عمومی استانداری همچنین در رابطه با گزینه‌های مطرح شده برای فرمانداری سیرجان در رسانه‌ها گفت: به هر حال همه گزینه هایی که این روزها نامشان مطرح می‌شود تا حدودی شانس انتخاب شدن دارند اما هنوز نمی‌توان با قاطعیت از یک یا دو نفر به عنوان گزینه‌های نهایی نام برد و این موضوع نیاز به زمان بیشتر و مناسب‌تری دارد.

 

تقی‌زاده در پاسخ به این سوال که نظر مجموعه استانداری بیشتر بر گزینه بومی هست یا غیر بومی گفت: آنچه که بیشتر از هر چیزی مهم است انتخاب فرماندار توانمند است و بومی و غیر بومی چندان مهم نیست، با توجه به اینکه امسال سال انتخابات است و شهرستان سیرجان هم از حساسیت های خاصی برخوردار است، قطعا بایستی فرمانداری توانمند و اهل تعامل انتخاب شود.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group