سه شنبه 29 مهر 1399 | Tuesday 20 October 2020

برگزیده

 معاون دريايي سازمان بنادر گفت: يک فروند کشتي با 153 کانتينر کالا بين ساعت 9 تا 10 صبح امروز هنگام تخليه و بارگيري در بندر شهيد رجايي دچار حادثه شد و کانتينرها به داخل آب ريخته شدند.

هادي حق شناس امروز در جمع خبرنگاران درباره حادثه امروز کشتي کوموروز در بندر شهيد رجايي بندرعباس استان هرمزگان در جنوب ايران گفت: ابعاد اين کشتي 90 متر طول و داراي 153 کانتينر بود.

وي با بيان اين‌که بارگيري اين کشتي از بندرعباس انجام مي‌شد، گفت: اين کشتي حامل کالاهاي صادراتي روغن صنعتي، پتاسيم کلر، و… بود.

حق شناس افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: ظاهرا در ناهماهنگي که بين افسر اول کشتي و متصدي جرثقيل و تخليه و بارگذاري رخ داد، بخشي از اين کشتي غرق مي‌شود که در حال خارج سازي کانتينرها هستيم.

وي ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ارتفاع کشتي از کف تا بالاي آن 25 متر است و عمليات خارج سازي کانتينرها آغاز شده است.

معاون دريايي سازمان بنادر و دريانوردي اين کشتي داراي 14 نفر پرسنل است که همگي هندي هستند و فقط يک نفر از ناحيه پا آسيب ديده است و بقيه سالم هستند.

حق‌شناس افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: کشتي تحت پرچم جزيره کوموروز بوده است که در ساعت 9 تا 10 صبح امروز در اسلکه 25 بندر شهيد رجايي دچار حادثه مي‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group