پنجشنبه 6 آذر 1399 | Thursday 26 November 2020

برگزیده

 فرمانده انتظامي سیرجان از شناسايي و دستگيري باند سارقان حرفه اي منزل خبر داد. 

به گزارش دیدبان خبر؛ سرهنگ "محمد رضا ایران نژاد" گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل در سال جاري در سطح شهر سیرجان با شيوه و شگردي خاص و سرقت وجه نقد و اشياء كم حجم و با ارزش، اين موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران کلانتری 13 استقلال شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران با مراجعه و بازديد از محل هاي سرقت و اخذ فيلم دوربين هاي مداربسته و بدست آوردن تصوير سارقان و با تعامل با ساير ادارات پليس آگاهي و استفاده از منابع خبري، هشت نفر سارق شناسايي شدند که با تعقيب و مراقبت چندين ساعته در يك عمليات غافلگيرانه هر هشت متهم در حین ارتکاب جرم دستگير و سه دستگاه خودرو كه در امر سرقت ها از آنها استفاده مي كردند نيز توقيف شدند.

اين مقام انتظامي اظهار داشت: در بازرسي بعمل آمده از خودروهای سارقان ابزار مورد استفاده جهت سرقت و تعدادي اموال، مدارك و اسناد متعلق به مالباختگان  و مقدار 12 گرم شیشه و هرویین كشف و به کلانتری 13 استقلال انتقال داده شد.

سرهنگ ایران نژاد اظهار داشت: ضمن شناسايي کليه مالباختگان در اين رابطه و بازسازي صحنه هاي سرقت،متهمان با صدور قرار مناسب روانه زندان مرکزي سیرجان شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان سیرجان در پايان از شهروندان خواست: ضمن رعايت هشدارهاي پليسي منزل خود را به سيستم هاي ايمني مجهز کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوكي قبل از هر اقدامي بلافاصله با مرکز فوريتهاي پليسي 110 تماس حاصل کنند.

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است. توسعه توسط دیزاین وب

Template Design:Dima Group